Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit lépnétek az én helyembe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek az én helyemben? Hogyan oldhatnám ezt meg a lehető legjobban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam (most leszünk 12.-esek), akivel régóta jóban vagyok, de az utóbbi időben közel kerültünk egymáshoz. A szalagavatón együtt táncolunk, a próbákon egyáltalán nem volt távolságtartó, sőt... Amikor együtt vagyunk, mindig jól érezzük magunkat, mindketten mosolygunk. :D Tetszik nekem, de valahogy mégse érzem ezt okvetlenül kölcsönösnek. Volt, hogy nem írtam neki egy ideig, és amikor írtam mindig nagyon örült, meg egyszer mondta, hogy ő már attól is boldog ha írok. Mindezek ellenére nem vagyok biztos benne, hogy kölcsönös a szimpátia. Plusz (ha jogos a megérzésem) ez egy nagy dupla vagy semmi helyzet, mert vagy tönkre teszek egy barátságot, vagy happy end-del végződik. És az a legnagyobb baj, hogy nem tudom mit akarok, van hogy azt érzem, hogy jó így, ahogy van, de van amikor csak Ő jár a fejemben. Nem tudom mi tévő legyek...


Köszönöm, hogy elolvastad, és segítesz, ha tudsz :)



2016. júl. 24. 17:43
 1/4 anonim válasza:

Hívd el őt egy találkára, aztán meglátod, hogy mi a helyzet :)

Meg ha nem jossz be neki, ugyis nemet fog mondani. Sztem azt várja, hogy kezdeményezz ;) sok sikert!

2016. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Lépj! Hívd el, ha nincs esélyed úgyis nemet mond.
2016. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És konkrétan mondjam meg, hogy randira hívom? Mert lehet, hogy csak elhívom valahova, szerintem baráti találkozónak értené. Nem akarom letámadni, vagy elijeszteni.
2016. júl. 24. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:

nem venné baráti találkozónak :)

Nem tudom milyen a srác, visszahúzódóbb, átlagos vagy csajozógép, de ha nem mer lépni, és látod rajta hogy mi van akkor csókold meg te is nyugodtan aztán eltitkoljátok az első csókos sztorit :DDDDD sok sikert x) pacsi

2016. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!