Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vélemény? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátom, tudni kell rólunk hogy mar 5-6 éve ismerjük egymást, legjobb barátok voltunk ...de ebből sokkal több lett, így össze jottunk. 2x is..

Elsőnek az lett a vége, hogy a születésnapi buliján más lánnyal smarolt. Ekkor sokáig nem beszéltem vele, nem voltam rá kíváncsi, ha meg is egy tarsasagba keveredtünk(max egy óra) akkor rá se néztem, nem válaszoltam neki ha kérdezett..később könyörgött nekem egy második esélyért..mondtam Legyen. Ha meg tudsz győzni... nos, el kezdtük újból. Ami fura: az elsonel is úgy jöttünk össze hogy ő el döntötte. Lehet ebben gyerekes vagyok de én igen is igenylem, hogy keressen ra alkalmat, és kerdezze meg hogy ne haragudj, de lennél a barátnőm? El neztem neki..mondtam rendben. Nagyon sokáig nem is éreztem, hogy tényleg szeret.. azt mondta azért mert ki ölte belőle pár barátnője ak át baszta... jó rendben. Majd máshogy lesz. A kapcsolatunj egyszer fent van, egyszer lent. Néha néha ki mutatja.. kb 2 hetente talalkozunk, mert ő nem ér rá. Táncolok és volt fellépésünk külföldön..egyszer csak arra lettem figyelmes snapchaten hogy "filmezes az ágyban" az exével aki gyerekkori barátja. Általánosban volt vele együtt. Itt elegem lett gyerekes módon ki akartam készíteni. Én is raktam ki a régi haverjaimmal képeket... ő erre féltékeny lett. Ebben az időben sokat ittam, ugye bar báttyámmal ill.barátnőimmel mikor páran össze gyültünk... Persze ez érthető volt hogy ki akadt. Mondtam nem is csinálom többet. Pár ismerősével el ment Balatonra nyaralni is ugye ott volt az a csaj is akiről előbb írtam. Próbáltam nem elefántot csinalni belőle. Tegnap pl úgy volt hogy megyünk bulizni, de én nem tudtam menni mert itthon volt dolgom... és kb.tette a fejét hogy de sajnalja, de azért küldte a képeket hogy milyen jól erzi magát. Igen..ott volt az a lany is.

Mosz mennek el nyaralni azt mondta ma át jön. Azóta is jön. 2 hete találkoztunk.

Haverom azt mondta csak trofea vagyok neki... nekem nem ilyen egy kapcsolat. Alapból picit romantikusabb vagyok, és nem tagadom le a szüleim előtt.


2016. júl. 24. 20:24
 1/4 anonim válasza:

"ölte belőle pár barátnője"


sajnálom de tizenévesen már több barátnője volt mint 5-öse. jó nagy "k.u.r.v.a" a barátod.

2016. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen valahogy en sem ertem.
2016. júl. 24. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, keress normalis pasit, aki kiegyensulyozotta tesz ahelyett hogy ilyesmit muvelne. Ne pazarold ra az idod.
2016. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Hagyd a fenébe, nem érdeme meg téged, csak kihasznál.

2016. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!