Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy idióta kérdés. Mit írjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idióta kérdés. Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Visszaigazolt egy úgymond 'közszereplő' fb-n.

A srác 14 évesen, de rohadt szimpatikus, rá akarok írni, megdicsérni, hogy láttam őt az új sorozat részben és nagyon feldobta az egészet, nagyon szimpatikus.

Ezt, hogy írjam le neki? Gondolom naponta 100 csaj írkál neki.

Tudom, hogy hülye kérdés.

16/L



2016. júl. 28. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan egy 14 éves kispöccsel járnál? fúj...
2016. júl. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem járnék vele, csak meg akarom dicsérni. xD
2016. júl. 28. 02:04
 3/7 anonim ***** válasza:
"Szia! Láttalak téged az új sorozat részben és nagyon feldobtad az egészet, nagyon szimpatikus vagy."
2016. júl. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Ez legyen a legnagyobb problémád. Főleg így 2 körül...
2016. júl. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem ez a legnagyobb problémám.

De egyébként éjjeli bagoly vagyok, én is szoktam válaszolgatni sok témában, főleg ilyenkor, bár én értelmesen.

Nem tudom hol itt a gond, kedves hármas. :)

2016. júl. 28. 02:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi ez? Valami kozepsuli sorozatos csavesz?


Am tok m1 mit irsz neki, valszeg ugyis kedves lesz neked, megha pont lesz@rja mit irsz, ugyanis ez az o erdeke h normalisan viselkedjen rajongokival.


"Szia! Nagyon tetszett az alakitasod a sorozatban. Te vagy onnan a kedvencem."



Viszont ha nem csak megdicserni, hanem hosszasan beszelgetni is akarsz vele - hovatovabb ha minden jol alakul, meg talalkozni is - akkor nem jo ha meghuzod a hatart rajongo es rajongott kozott. Szoval jobb ha a sorozatban valo szereples helyett vmi egeszen mast irsz, mintha fogalmad se lenne arrol h o szerepel benne.


"Szia! Tok ismeros volt az arcod, biztos talalkoztunk mar a suliban (pedig tudod h nem egy suliba jartok). En is az x (a sajat sulid) ba jarok."

2016. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha dícsérni akarsz, mi köze a tini párkapcsolatokhoz? Semmi....
2016. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!