Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig vissza jön hozzám a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig vissza jön hozzám a fiú. Mit jelenthet ez? Tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Most nem megyek bele a részletekbe. 17 evesek vagyunk. Nagyon régóta ismerjük egymast. Neki mindig is én tetszettem már kicsiként is. Most komolyabb a kapcsolatunk, ossze melegedtunk. Ő velem kapcsolatot szeretne. (Én is vele :) )

Volt olyan , hogy 1-2 dolog miatt ossze vesztünk (inkább miatta) , de már nem az egyszeri alkalom, hogy vissza jon hozzam, és mondja h engem szeret es kellek neki. Az elején mikor elkezdett nyomulni akkor mondta, h ő nem tud varni sokat .... Ahhoz képest brutal jo, mert tobb mint 4 hónapja mondja h en kellek neki, és latom rajta h még mindig erőlködik .

Szerintetek?


2016. júl. 30. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:

én onnantól kezdve nem értem a sztorit, hogy azt mondtad hogy te is szeretnél vele kapcsolatot...


akkor mégis minek hagyod hogy kaparjon az a szerencsétlen, ezt élvezed?

2016. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeret. :)
2016. júl. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos varázspuncid van.
2016. júl. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: igen, én szerelmes vagyok belé, és szeretem.

Volt 1-2 dolog ami miatt "martuk egymast" ,( de az se volt olyan nagy valami) es mosolyszünet volt.

Meg volt olyan is, hogy mondta h vége a kapcsolatunknak, de 2 hétre rá megint jelentkezett, és talira hívott...

Családjában is mindenkinek rolam szokott beszelni...

2016. júl. 30. 01:31
 5/6 anonim válasza:
De akkor mégis mire vársz?
2016. júl. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már otthon is mindig te vagy a téma, ne hagyd, hogy a semmiért teperjen, hiszen te is szereted, ő is, így kezdődnek a párkapcsolatok :D Most kapd el, nehogy feladja, hamarosan fél év után :D
2016. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!