Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám növelni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam, ugyanis ha a lány már "felkínálja" magát, akkor sem merem elhívni randizni, sem csak úgy beszélgetni?

Figyelt kérdés
Felkínálja magát azalatt azt értem, hogy folyamatosan szemezne, és ilyen hasonló dolgokat
2016. aug. 2. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:

hát kérdezd meg, van-e kedve inni egy kólát vagy enni egy fagyit a cukrászdában? vagy van. kedve sétálni a folyóparton (ha van arra), mert olyan szép az este. Azután van van kedve, vagy nem, vagy kitér, hogy nem ér rá (akkor gondolkodási időt kér)

Azért azt tudatosítsd, hogy ha egy lány kacérkodik, keresi a tekinteted, akkor álmodozik Rólad - és nagyon fáj neki, megsértődik mélyen, ha nem hívják el sétálni, vagy ha visszautasítják.

2016. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom mennyi idős vagy, ezért nem akarok felelőtlenül tanácsokat adni, de ha mondjuk már 16 elmúltál, akkor az akció előtt ha megiszol fél deci töményet, az biztosan sokat tud segíteni az első lépés megtételében ... a többi utána meg már talán megy magától ...


de B terv, ami jobb esetben lehet A is, és egész egyszerűen beállsz a tükör elé, megbeszéled magaddal, hogy megindulsz, és menni fog, eldöntöd, erőt veszel magadon és megcsinálod ... mi veszteni valód van ? :) hajrá

2016. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, elmúltam már 16, próbáltam már házival is, de nem leszek lazább :D
2016. aug. 2. 22:14
 4/9 anonim válasza:
Ha szemezne, az tényleg azt jelenti, hogy "szeretne teged". Mindenkeppen menj oda, mert ha picit bizonytalan vagy, az nem baj. Szerintem sokkal jobb ha ilyen az ember, mintha bunkó paraszt lenne. Tenyleg probald meg mindenkepp, szurkolok! Egyepkent hany eves vagy, ha szabad tudnom?:)
2016. aug. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
18 éves múltam nem rég
2016. aug. 3. 00:30
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ha legközelebb találkoztok/látod mindenképpen menj oda hozzá, és hívd el valahova! Sok sikert;)
2016. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nem egyszer észre vettem már, hogy sokáig néz, vagy amikor én is ránézek az arcára, akkor is engem néz, és az a baj, hogy én ez a pirulós fajta vagyok :D így egyből látszik rajtam :D
2016. aug. 3. 00:41
 8/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj.:) ha tényleg bejössz neki, nemhinném hogy érdekelné. Hidd el, tényleg próbáld meg minnél hamarabb, szerintem nem fog visszautasítani.
2016. aug. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na, sikerült?:)
2016. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!