Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha én jelöltem be, akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én jelöltem be, akkor nekem kell ráírnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek tetszem, ő is nekem, de nagyon félénk.Bejelöltem facebookon, amikor töltök fel képet magamról belájkolja, amikor találkozunk mosolyog rám, mélyen a szemembe néz..de még nem írt rám:( Nekem kéne?:(
2016. aug. 3. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat ha ennyire felos akkor szerintem nyugodtan rairhatsz (:

Biztos megkonnyebbulne szegeny para

2016. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz egy ilyen nyuszitól?

Inkább várj egy olyan srácra, aki tart annyira,hogy mer kezdeményezni. Ő majd megérdemel.

2016. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

# 3: Ja, hogy a félénk fiúk nem érnek semmit, értem... De a félénk lányokkal is bajod van? Vagy kettős mérce van?

Én nem mondanám egy félénk emberre sem, hogy nem ér semmit, mert gusztustalannak tartom ezt a hangnemet olyan emberrel szemben, aki nem ártott semmit senkinek.

2016. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Senki nem mondta, hogy a félénk fiúk nem érnek semmit!

Egyébként ha valahol van értelme a kettős mércének, az ez a szitu.

A félénk lány akár aranyos is lehet, de nyilván túlzásokba nem kell esni, a saját árnyékától ne ijedjen meg...

Ezzel ellentétben egy nagyon félénk srácban semmi férfias nincs... Egy határozott srác vonzó. Nem kell vakmerőnek lenni és minden csajt leszólítani,de azért emberelje már meg magát.....


Kérdező: Nem, nem kell ráírnod! Ha akar téged ,megteszi, ha nem, így járt. Ismétlem, találsz majd olyat, aki legalább kezdeményezni mer és tesz is valamit, hogy bármi is kialakuljon köztetek.

2016. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5: Oké, csak nyuszinak nevezted, meg azt állítottad, hogy nem érdemli meg a kérdezőt. Miközben nem is ismered, lehet, hogy egy jó ember, egy kedves fiú, de szerinted csak mert kicsit félénk, már biztosan nem érdemli meg.

Amúgy mi az, hogy ha valamilyen helyzetben, akkor itt van értelme a kettős mércének? Itt miért van értelme, és máshol miért nincs? Miért akarod te eldönteni, hogy itt lehessen értelme, máshol nem? Vagy ne legyen sehol, vagy legyen alkalmazható más helyzetekben is, esetleg akkor is, ha nem épp a lánynak kedvez.

Ha megkérdezhetném, akkor te egy fiú vagy, akit zavarnak a félénkebb társai, vagy egy lány, aki kiröhögi a félénk fiúkat, ha tetszik nekik?

2016. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!