Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdjek el újra beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek el újra beszélni azzal a lánnyal, aki nekem nagyon bejön?

Figyelt kérdés
Nagyon régen beszéltünk már. Akkor nem lett köztünk semmi, most hátha lenne. (az én hibámból)

2016. aug. 3. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? :) mit csináltál, hogy nem beszéltek.., stb. És akkir tudnék tanácsot adni :)
2016. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
semmi különös oka nem volt, rengeteget beszélgettünk. Én elkerültem egy nem túl közeli városba egyetemre, és nem tudtam megoldani, hogy elhívjam randira, most viszont már érzem úgy, hogy meg tudnám oldani, hogy randi is lehessen belőle.
2016. aug. 3. 13:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egyszerűen kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve elmenni valahova és közben megbeszélhetnétek a dolgokat..
2016. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!