Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha első látásra szerelembe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első látásra szerelembe estem egy hölgy iránt akkor ez normális?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy próbálok mindent megtenni, hogy lenyűgözzem vagy tegyek a kedvére, és hogy igen is kimutatom, hogy nagyon vonzónak találom.
2016. aug. 3. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
ja meg a folytonos bókok meg iylesmi
2016. aug. 3. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem normális,visgaltasd ki magad.:) De most komolyan miért ne lenne normális?Mindenkinek van ilyen.
2016. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jo csak az a baj hogy alapvetően én nem vagyok az, de muszáj ezt a lányt meghódítani :D
2016. aug. 3. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat bókolgatsz az egy idő után idegesítővé válik. Legalábbis szerintem. De jó tudni, hogy vannak még ilyen srácok akik megtesznek mindent hogy meghódítsák a kiszemeltjüket. Sok sikert!:)
2016. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18
2016. aug. 7. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!