Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akiért odavagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akiért odavagyok, de nem tudom hogy ő hogy mit érez, nem tudok kiigazodni rajta. Azon gondolkoztam, hogy elmondom neki, de 4 évig osztálytársak leszünk és ha ő nem érez semmit még a barátságunkat is elrontom. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
most ballagtunk 8.-ból
2016. aug. 3. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne mondj neki semmit! Varj meg efy kicsit. Probalj celozgatni. "Jajj de edes vagy,cuki vagy,aranyos vagy". Ha netan eloben talalkoztok dicserd peldaul a hajat cipojet akarmit. "Uhh te gyursz?" Es simitsd vegig a karjat . Ilyeneket probalj xd Ha netan egy kicsit hosszabb haja van akkor fondd a hajat. Mikor talalkoztak adj neki puszit. (Ha puszilkodaskor megfogof a konyoke es a valla kozott a karjat es reflexbol megfog o is a karodon valahol akkor bejossz neki !)

Visszaterve a hosszu hajra , nekem csuris hajam van, ami mostanaban divat de nekem tetszik es nem csurizom xd inkabb felveszek egy sapkat es azzal kiralyul nez ki. En nekem egyfolytaba fontak/fonjak a lanyok es ezt jol kitudjak hasznalni xd kerdezgetnek kozben . Akar vicces dolgokrol is es akkor ramdolnek atolelnek es akkor mondjak hogy jaj de cuki vagy meg ilenyek :D szoval ha netan kicsit hosszabb a haja akkor egyfolytaba nyaggasd xd

15/F

2016. aug. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne mondd el neki, mert akkor az teljesen elront minden kapcsolatot köztetek! Egymás szemébe se tudtok majd nézni, és legrosszabb esetben mindenkinek elmondja és nevetségessé tesz. Először ismerd ki az érzéseit, és maximum utána mondd el neki!
2016. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megpuszilni nem mertem, de amikor találkoztunk megöleltem. Szinte végig kerülte a szemkontaktust, ő is zavarba volt. az a gáz h szinte csak facebookan beszélünk

nemrég találkoztunk egyszer és kb annyi

de osztálytársak voltunk még régen, csak én eljöttem abból a suliból, de várok szeptemberig, hátha a suliba majd megnyílik :)

2016. aug. 4. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan jelek amik arra utalnak hogy tetszel neki. Ha pl. beszélsz vele és a tenyerét kifelé mutatja, ha rád néz és kitágulnak a pupilái, ha kicsit oldalra billenti a fejét beszélgetés közben. Tapasztalatból mondom ezek tényleg azt mutatják hogy tetszel neki! :D
2016. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmodtam neki, mire kozolte hogy o ezt mar reg tudja... na az az ejszaka borzaszto volt, de megbeszeltuk hogy baratok maradunk. Meg lehet hogy erosittette is a baratsagunkat
2016. aug. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!