Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemben szamit a távolság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemben szamit a távolság?

Figyelt kérdés
Minden hetvegen talalkoznak vele,cs hetkoznap nem.
2016. aug. 4. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Az úgy teljesen okés, nem ezen fog múlni :) Csak beszéljetek hétköznap is, mondjuk skypeon :)
2016. aug. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ha mindig taliztok akk nem
2016. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hosszú távon kevés.
2016. aug. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat valakinek keves az ha csak hetvegen talalkoztok valakinek nem de messzebb lakik valamelyikotok es tobbszor akartok talalkozni annak az ara is meg van szo szerint mert ugye vonat jegy, busz jegy, benzin ezeknek meg van az ara meg ha csak parszaz forint mondjuk 300 ft oda fele vissza fele is az mar 600 es ezt heti 3-4x nem azert mondom mert a penz szamit mert nem, csak ha valamelyikotoknek nincs meg azaz anyagi hatter hogy ezt megengedje maganak akkor kevesebbet tudtok talalkozni es az gondot okozhat.. Le izelhettek ez miatt de volt benne reszem vagyis tavkapcsolatban megvolt az anyagi hatter is de mindig csak szombaton vagy vasarnap tudtunk talalkozni es az nem volt eleg neki se meg nekem se ezert mentunk szet bekeben szoval a kerdesedre valaszolva valakinek szamit valakinek nem :) bocsi a hosszu monolog miatt :)
2016. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az exemmel hétvégente találkoztam, nálunk működött :)

(nem a távolság miatt lett vége :) )

2016. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!