Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy ismerkedjek fiúkkal? 14/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedjek fiúkkal? 14/l

Figyelt kérdés
nem vagyok félénk de nem vagyok pasizos típus

2016. aug. 4. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Legyél egyedül is, ne csak 30 barátnő között mindig.

Menjél el olyan helyekre, ahol fiúk is vannak (iskolai büfé pl).

Nézzél rá valakire, mosolyogjál...

2016. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2-es kommentelő:ha nem tudsz értelmes választ írni akk ne írj
2016. aug. 4. 14:10
 3/9 anonim válasza:
Szió! Lenne kedved ismerkedni? :) 17 éves vagyok.
2016. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak menj oda egy fiúhoz aki tetszik neked és beszélgess vele, hiszen csak így tudsz ismerkedni. :D És semmiképpen se kérdezd meg azt, hogy neki milyen lányok jönnek be!
2016. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz körbe a fiúbarátaid közt, hogy van-e srác, akivel lehetne ismerkedni. Járj el otthonról, beszélgess olyanokkal is az évfolyamtársaid közül, akikkel nem szoktál, de nem is ismeritek egymást eléggé, hátha szimpatizáltok vele, és ő is bemutat új embereknek. Ha pedig nem jön össze semmi, ne aggódj, ha mész majd középsuliba, rengeteg új embert fogsz tudni megismerni :)
2016. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

miért kell ennyire "vadászni" a szerelemre?

majd megtalál.

nekem pl. most anotalk-ról van alakulóban valami, pedig mindketten csak nagyon unatkoztunk, meg alapból nem kötnénk ki olyan oldalakon.:D

és hopp, kiderült, hogy ugyanabban a városban lakunk és több közös van bennünk, mint azt hittük.

nem keresett egyikünk sem semmilyen céllal senkit, mégis most itt tartunk.

tehát csak élj anélkül, hogy a szerelemre várnál és megtalál az, hamarabb, mint hinnéd.

😇

2016. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A #7-nek nagyon igaza van, ne foglalkozz azzal hogyan tetsz valakinek, csak élj a mának, én is így tettem és most nekem is alakulóban van a dolog és nagyon örülök, hogy így alakult :)
2016. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem árt tenni is érte valamit, különben alakulhat úgy a dolog, mint Rózsika néninél, akinek a kórházban az ápoló vette el a szüzességét 83 éves korában, egy tisztasági mosás során.
2016. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az tippeket tanácsokat
2016. aug. 5. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!