Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » HELP, fiúk! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP, fiúk! Ti mit gondoltok arról, hogy a lány kezdeményez, esetleg bevallja nektek hogy bír titeket?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy van egy srác akibe rendesen bele vagyok esve, gyakorlatilag mióta először találkoztunk és sokat beszélgetünk (jobbára facen), kért többször, hogy rajzoljak le neki vmit. Szóval jóba vagyunk és néha teljesen olyan, mintha érdekelném őt, néha meg kb mintha nem is ismerne. És rohadtul meguntam, akarok vmit tenni de félek attól, hogy beégek... Eddig bárki akit kérdeztem azt mondta, hogy egyszerűen mondd meg neki. Nektek erről mi a véleményetek? (Fiú-16) 14L

2016. aug. 4. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A fiuknak az rohadt jo mikor a lány valja be mert értelem szerüen akor nekik nem kell ugyhogy szerintem mindenképen vald be neki
2016. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem szeretem az ilyen nyomulós nyálcsorgatós lányokat.
2016. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond sincs azzal, ha a lány kezdeményez. A fiú még örülhet is neki. Ne félj megmondani neki azt, hogy szereted. Ha esetleg elutasítana akkor se kell szomorkodni, hiszen rengeteg fiú van akik közül lehet válogatni. ;)
2016. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat oks csk utana nm tudnek a szemebe nezni... Es nagyon felek a beegestol
2016. aug. 4. 16:46
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi ilyenkor azt gondoljuk, hogy vajon holnap is akciós lesz a pulykapárizsi a TESCO-ban, vagy sem. Kicsit jobban belegondolsz és meglátod, hogy igazam van ;)
2016. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!