Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki még 2hettel ezelőtt irt rám facebookon,mindennap beszéltünk,tok jól el voltunk.Kozbe bevallotta facebookon keresztül,hogy szeret..elég furának tartottam.Aztan tegnap találkoztunk,kb 4oraig együtt voltunk,nagyon szimpatikus volt,jo fej,volt téma is,de nem a veszélyesen volt a hangsúly inkább..folyamatosan szemeztunk,meg mosolyogtunk egymásra,allandoan olelgetni akart(persze nem adom magam könnyen)..Azt éreztem,hogy mellette önmagam lehetek,de mióta elvaltunk(mármint tegnap óta),nem tudunk olyan jól facebookon beszélgetni.Nincs téma.Akar még talizni,de most találkoztunk nem rég,es én nem tudom h van velem..mit szeretne

Persze,levagos h tetszem neki,de valahogy most nincs téma(mármint facen)

Legszívesebben vele lennék..de most inkább úgy vagyok vele,hogy nem írok neki vagy 2napig..elfelejtem..és kész

Vagy mi legyen?Mit tegyek?Szimpatikus,elobe még van az összhang is..de mi legyen,mit mondjak neki?


2016. aug. 4. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se mondj le róla, pláne, ha úgy érzed, hogy szimpatikus neked és van összhang :)

Én az ilyeneket utólag mindig megbánom. Mármint ha hagyom menni a srácot. Ha nincs téma, meséljetek régi sztorikat, beszéljetek a suliról, közös ismerősökről, magatokról. Bármi. Nem kell feladni máris, csak próbáljatok beszélgetni. Hajrá! :)

2016. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már ösztönösen azért nem beszéltek facebookon, hogy élőben több téma legyen, és átéljétek az egészet, tehát hogy nem csak írogatva. Meg akarjátok élni egymással a pillanatot, persze később ha ez már avul egy kicsit újra beindul a facebook. Legalábbis én ezt vettem ki ebből, mert mindketten szimpik vagytok egymásnak;)
2016. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ka.ka.o válasza:

Találkozz vele, és beszélgessetek. Témára már adott ötleteket az első válaszoló. :) De azt,hogy nem írsz azért, mert nincs téma, mivel így nem is lesz. Tedd oda magad a beszélgetéshez, ha mindketten odateszitek magatok, biztosan meglesz az összhang.


De.. Két hete írtatok először? Vagy előtte is ismerted? Mert ha akkor beszélgettetek először, akkor kicsit nagyon gyanús, hogy két hét után szeret téged.. Csak óvatosan.

2016. aug. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem találkozz még vele.Ne felejtsd el.Találkozzatok még beszélgessetek menjetek el esetleg moziba.Szerintem jól meglennétek.

Hány évesek vagytok?

2016. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!