Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most mit csináljak? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mit csináljak? Mit mondjak hogy ne keljen be égnem?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

Ez az előző kérdésem amely rá vonatkozott.

Azotta bevalotta, hogy tetszem neki, én is bevalottam. Aztán találkozgatunk meg minden. Mindig ő jön át. Én nem tudom hogy menjek oda a házukba.

Holnap nem lesz áram és mondtam hogy adja meg a teló számát mert eddig csak facebookon beszéltünk. Azt mondta nem, mert zaklatnám. Aztán mondtam neki, hogy jöljön át holnap. Azt mondta el fogja felejteni. És ha azt akarom, hogy átjöljön akkor menjek át. De mint említettem nem tudom hogy menhetnék át. Főleg hogy a házunkat csinálják.

Akkor most mit csináljak?

Köszi a válaszokat és persze hogy végig olvastátok!



2016. aug. 4. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a fiú az biztos. Átmegy hozzátok és ott tök jól érzi magát. Aztán mikor elkéred a számát akkor nem adja meg, mert csak zaklatnád vele. Végül azt akarja, hogy inkább te menj hozzá...

Talán "megunt" téged. Lehet, hogy csak kihasznált. De az is meglehet, hogy azt hitte, hogy tök kapcsolat lehet köztetek aztán rájött, hogy ez még sem olyan jó így. Szerintem még ma mindenképpen beszélgess el vele, ha megoldható. :)

2016. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát az biztos hogy érdekes. És én se értem őt. Amúgy már sokszor probáltam elkérni a számát, de ezt mondja. Meg a másik amit nem értek amikor kérdezem hogy mi a kedvenc színe stb. ő meg mondja hogy " türelem ,,. Hát ezt utálom. Akkor most mit akkar? Nem értem őt.
2016. aug. 4. 23:36
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod azt, hogy megbántson akkor inkább hagyd, úgyis van még rengeteg fiú akik közül tudsz válogatni. ;)
2016. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszi. De mostmár kiváncsi vagyok mit akkar! Nem fog köszi. Mostmár felnyitottad a szemem.

Amúgy jó fej. De ez a "türelem,, ez kikédzit.

2016. aug. 4. 23:44
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor sok sikert! ;)

Aztán majd írd meg, hogy végül, hogy alakult! :)

2016. aug. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Oké. :-)

Majd beszámolok. :-)

2016. aug. 4. 23:46
 7/19 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted holnap átmenjek?

Ha igen mit mondjak amikor bekopogtam?

2016. aug. 4. 23:48
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A srácot én nem ismerem, szóval ezt neked kéne kitalálnod. :) De valami olyasmi nem ártana, hogy: -Szia! Gondolkoztam és arra jutottam, hogy meg kéne beszélni a dolgot ami köztünk van. Mert érzem, hogy itt nincsen minden rendben.

Én valami ilyesmit mondanék. :)

2016. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Oké. Köszi.

Ez is jó?

- Most komolyan mit akarsz, már kivagyok a türelem, meg ilyesmi.

2016. aug. 4. 23:54
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem mondanék ilyet, max. akkor ha nagyon meg lennék rá sértődve. De te tudod, hogy mit akarsz mondani. Mindenképp olyat mondj ami a szívedből jön. Nem feltétlen kell annak kedvesnek lennie, de azért ne csak szitkozódj. ;)
2016. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!