Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelemnek számít?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puffancska123 kérdése:

Ez szerelemnek számít?

Figyelt kérdés
Szóval, a fiú nálam egy évvel idősebb. De szerintem ez most lényegtelen.. Mindig rá gondolok, irogatni szoktunk. És mindig azt hajtogatom magamnak hogy milyen helyes, meg hogy milyen szép kék szeme van. És a haja..! az előzö "fiúm" kicsit hasonlít rá. És félek ezért "szerettem belé" ha ez ennek számít! Ha vele beszélek mindig felgyorsul a szivem és gomboc nő a torkomba, ezért szoktam fuldokolni mikozben csetelünk. Nem értem. Segítsetek!

#vonzalom #elvagyokvele #johaj #szepszem
2016. aug. 8. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen. Ez szerelemnek számít. :)
2016. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szerelmes vagyok egy fiuba ugyan ezt érzem, meg minden. És igen, ez szerelem
2016. aug. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Forever 18 válasza:
Ez szerelem, de azért beszélhetnétek élőben is. Chatelni nem valami jó dolog. Élőben meg ha előtte állsz rá se mersz majd nézni. Hallgass rám, velem már történt ilyen. 17/L
2016. aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdezóy az utolsó hozzászóló tanácsát fogadd meg,velem is ez volt! :)

17/L

2016. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!