Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel régóta beszélek és az egyik barátnőm is beszél vele és ő megtudta hogy tetszek annak a srácnak de én rá csak haverként tekintek mert amugyse jönne be és barátom is van és még messze is lakik tőlem.Mondjam el hogy tudom hogy tetszek neki vagy inkább ne?Ő szeretne is velem beszélni meg beszélünk is de fájdalmat se szeretnék okozni neki.Ti mit tennétek?

2016. aug. 8. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat en ilyen helyzetben nem mondtam meg neki hogy tudom hogtetek neked de soha nem lesz nalam eselyed, mert nem volt szivem...igyekeztem utalni ra hogy nem illunk ossze, olyan torteneteket meseltem amiben benne volt a baratom is...na szoval igyekeztem tudatni vele a rossz hirt..ha a szembe mondja hogy hogy erez akkor termeszetesen egyenesen elmondom neki a helyzetet, de igy erdekes lett volna, hiszen a baratnomnek mondta n nekem, nekem nem lett volna szabad megtudnom. Nem mondom hogy helyesen cselekedtem, de nem birtam maskent, mert baratkent fontos volt nekem.
2016. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a helyzet velem is.Én is tudattam vele már hogy ne bókoljon mert van barátom és félek hogy ilyenkor ez fáj neki mert fontos mint barát.Köszi a választ
2016. aug. 9. 00:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp beszélj vele.Nem kell neki akkor további hiú ábrándokat kergetnie,hanem továbbléphet.Beszélj vele,mert ha később tudja meg,lehet,hogy hatalmas veszekedés,felesleges siránkozások lesznek stb.Nem érdemes.Tisztázd le vele mindenképp!:)
2016. aug. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondaná ,hogy tetszel és teljesen őszinte lenne akkor én is elmondanám h bocsi de nem. Persze ez most csak a nagyon lebutított változat. De amíg nem közölné ,hogy mi van addig én nem menné bele a témába. Szerintem se "árt" ha beszélgettek valamiről és a barátodat is belerakod. Talán leesik nekim
2016. aug. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!