Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg gáz lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz lehet?

Figyelt kérdés

18f

Egyik barátom iránt többet érzek mint barátság. Tök jóbba voltunk meg minden, de jött a nyáriszünet és onnantól kezdve szinte megszünt köztünk a kapcsolat, pláne mikor a volt csapattársam bejelölte és a csávó beleesett a lányba. Régeben konkrétan ő hivott el bulizni, ő írt rám folyton. Most meg mikor ráírok akkor is alig ír vissza vagy vissza se ir. Most elhivtam egy buliba és csak annyi volt a válasz, hogy "nem tom". Hiábba ajánlottam fel hogy állok mindent taxit intézek de akkor is. Tényleg gázvan vagy csak én kombinálom túl?


2016. aug. 9. 19:37
 1/1 anonim válasza:

Szintén így vagyok. Már 7 éve a legjobb barátom,de mostanra már olyan vagyok neki mint egy elhullasztott levél. Facebookon rá írok és hiába látta nem ír vissza sose. Én nem vagyok belé szerelmes meg semmi,csak hát úgy terveztük ezelőtt a suliba hogy együtt töltjük a nyarat. Már megterveztem hogy mit szeretnék kipróbáni meg minden egyéb dolog. Tehát nekem is ez a problémám mint neked

13/L

2016. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!