Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályomban mindenki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályomban mindenki cikinek tartja ha valaki szerelmes. Én ezt egy borzalmasan nagy hülyeségnek tartom. És én szerelmes lettem egy fiúba és tuti hogy neki is tetszek én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem egy suliba járunk (sajnos) csak egy táborba ismertem meg. Tudtok tanácsokat adni ezügyben?
2016. aug. 9. 22:24
 1/1 anonim válasza:
1.hány éves vagy 2. szard le őket nem feltétlenül kell velük jóba lenni amúgy arra következtetek hogy nem lehetsz több 12-nél szóval szerintem csak legyetek nagyon jó haverok és ennyi
2016. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!