Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakulhat szerelem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat szerelem egy éjszakás ismertségből vagy ez csak erős vonzalom?

Figyelt kérdés

Egy buliban az este kezdetén ismerkedtünk meg a sráccal, majd az egész estét kb. reggelig együtt töltöttük. Táncoltunk, beszélgettünk, csókoloztunk. Nem több.

De én ezalatt úgy érzem teljesen beléestem... Már vagy több mint egy hónapos ez a sztori, de folyamatosan csak rá gondolok.

Egy oka van hogy nem beszélünk. Nem tudom ki ő. Sajnos ez kimaradt az éjszakai beszélgetésekből. A név.

Ez csak vonzalom? vagy egy este alatt tényleg lehet szerelmes az ember?



2016. aug. 10. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Fingom sincs, de ennek már lőttek. Ha még egyszer találkozol vele megkerdezhetned a nevet es beszelhetnel vele, hogy az o részéről is van esély egy hosszabb kapcsolatnak
2016. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ennek löttek, de nem ez a kérdés. Ezt énis nagyon jól tudom.
2016. aug. 10. 00:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát. Jó kérdés . Az emlékezeteidbe véste magát , az tuti. És te csak rá gondolsz. Szerintem ha elmész buliba, és megismerkedsz mással, aztán majd ő rá fogsz annyit gondolni. Kivéve ha tényleg olyan erős a vonzalom köztetek hogy ez több volt. Esetleg derítsd ki ,ki volt . Társaságod vagy valami ismerősöd nem ismeri-e. Vagy menj olyan buliba mint az előző, hátha ott lesz. Végülis nem tudhatod, hogy ő nem gondol-e rád azóta, és érzi-e ugyanazt amit te.
2016. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így és rájöttem, hogy ez nagyon messze van a szerelemtől hisz alig ismerem és egy este alatt bármivel kamuzhat nekem, hogy ágyba vigyen. Szóval ez csak egy erős vonzalom ami teljesen normális és idő kell ahoz hogy el múljon.
2016. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Hogy süllyedhet idáig egy lány? Nem értem.....

Nem,nem alakulhat ki vonzalom, de ne is várd,hogy bárkinek kellesz szerelemre, ha ilyen gázul viselkedsz...

2016. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
88%

Utolso.

Mi az hogy, hogy sullyedhet idaig egy lany. Ha nem tudsz ertelmesen valaszolni menj innen.

Dehogynem lehet vonzalom.


Kerdezo irj nyugodtan ha tanacs kene.

En is igy jartam csak en nem egy buliban lettem szerelmes hanem egy nyaralason.

3 napot estenkent (nem volt semmi) egyutt toltottuk, ittunk, beszelgettunk es ennyi. Csak mi most is beszelunk. Es nemsokara ujra talalkozunk.


Szoval van ilyen.

Es ez nalam erosebb is lett mint akarmelyik kapcsolatomnal.

2016. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Úgy,hogy egy buliban tini létére néhány óra ismeretség után már valakit a szájába enged, aztán itt siránkozik róla, nekem az eléggé alsó kategóriás viselkedés.
2016. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!