Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tetszik egy lány és már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány és már rég találkoztál vele, beszélgettél vele nem rég, de nincs miről beszélgetni, mi az amiről a lányok szivesen beszélgetnek egy fiuval?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű lány, de mikor beszélgetek vele akkor olyan érzésem van, hogy nem akar velem beszélgetni és én meg nem játszom az ódaadó ártatlan szerelmes fiút, mert már vagy négyszer éreztem ilyet és mind a négyszer csúnyán megbántottak... Például mikor udvaroltam egy lánynak de ugy szolidan nem olyan ,,csá akarsz járni,, stilusban és egy nagyon jo barátomnak elküldte hogy én miket kérdezek neki és azon vigadott... Ugyhogy ekkor esett le nekem hogy egy szépség is lehet szörnyeteg.Szóval nem akarok tul rámenős sem lenni sem pedig egy fasz... Midőn nem ismerem olyan jól, csak azt tudom hogy vagány barátai vannak én meg egy antiszoci, najo ez csak úgy lesarkitva mondom...

2016. aug. 12. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha érzed hogy nem indul be a beszélgetés, akkor skippeld
2016. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már most nincs közös téma akkor nem kéne erőltetni a dolgot, elég unalmas egy olyan kapcsolat, amiben nincs egy értelmes beszélgetés sem :)
2016. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a hátad mögött így kiröhög, és nem értékeli hogy próbálkozol, akkor ahogy te írtad, hiába gyönyörű, ha bellül egy szörnyeteg. Szerintem ő a f..z, nem te, úgyhogy hagyd, keress egy hozzád illő lányt, aztán majd ha normális fiúra vágyik, akkor meg futhat utánad.
2016. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!