Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 13 éves létemre jobban tetszenek az idősebb srácok, mint a velem egykorúak?

Figyelt kérdés
Tudom,tudom, hogy korai még a fiúzás, de igazából nem fiúzni szeretnék,csak egyszerűen valamiért jobban tetszenek a 15-16 éves fiúk, mint a velem egykorúak.

2016. aug. 13. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez teljesen normális:) a lànyok kicsit erettebbek 15-16 éves korukig mint a fiuk:)
2016. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Az én vélményem (amivel nem kívánok ítélkezni semmi és senki felett): A lányok, ebben a korban előrébb vannak a fejlődésben, mint a fiúk. Főleg fizikailag, de picit szellemileg is. Idővel persze kiegyenlítődik ez. Gondolj bele, egy tizánhárom éves lánynak mát szokott lenni menzesze, elvileg lehetne már anya. (Gyakotlatilag nagyon kockázatos rá is és a gyerekre is. A jogi és lelki oldalát nem is tekintve...) De a fiúk tizenhárom évesen még bőven gyerekek. Láttam a bátyámon is. Többségük még nem is foglalkozik a lányokkal. Még nem néznek olyan jól ki, meg éretlenek.

Ellenben egy 15-16 éves srác (az én korosztályom) már jobban, férfiasabban néz ki, kicsit (!) komolyabb mint a kisebbek, jobban el lehet vele beszélgetni.


Szerintem ne aggódj ezen, véleményem szerint teljesen normális, hogy kicsit idősebbek tetszenek. És megsúgom, nekem is :)))

2016. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Mert férfiasabbak? :D
2016. aug. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
A korodbeli kisfiúk nem elég érettek még, ezért.
2016. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is így van. Talán azért mert érettebbek és már érdeklik őket a lányok
2016. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Tinédzserkorban a lányok gyorsabban fejlődnek, mint a fiúk. Egy 13 éves lány kisfiúnak érez egy hasonló korú fiút.
2016. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nyugi én is így vagyok vele a 12-13 éves fiúk elég gyerekesek még
2016. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!