Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha volt egyfiú aki szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha volt egyfiú aki szerelmes volt belém lehet most is?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy fiú akivel kavargattam, de csók se volt semmi csak ölelés értitek szóval semmi. Aztán sokáig udvarolt de nem jött be se a pasi se a jelleme :/ Ha találkozunk néha akkor azonnal elveti a pillantását nem köszön csak ha én neki és volt hogy amerre mentem ő jött szembe átment az út másik oldalára. Mondta hogy szerelmes belém tuti tetszettem neki de nem is ismertem annyira meg semmi :/ én most leszek 2-os ő meg végzős. Szerintetek miért viselkedik így? Nem mondtam semmi rosszat neki amiért kerülnie kéne csak elutasítottam. Tetszhetek még neki? Vagy érez valamit? Miért csinálja ezt? Beszélnem kéne vele?

2016. aug. 18. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igy akar elfelejteni..

És lehet hogy még mindig tetszel neki de ezt csak ő tudná megmondani..

Lehet hogy beszélni kéne vele.

2016. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Teljesen normálisan viselkedik. Ő kezdeményezett, te elutasítottad, ő lemondott rólad, innentől kezdve pedig nem látja értelmét, hogy foglalkozzon veled. Igaza is van. Ezt így kell csinálni.


Nem kell beszélned vele. Ha akarsz, köszönhetsz neki puszta udvariasságból, de ezen felül nincs szükség semmilyen interakcióra közöttetek.

2016. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
á-á-á-á már az elején hiba van.. Nem jött be a jelleme, se a pasi, de ölelgeted, kavargatsz vele? Miért játszol a sráccal?:D Nem egyike a játékbaba kollekciódnak:D És most zavar, hogy már nem tudsz játszani vele?:D Vagy miért tetted ki a kérdést egyáltalán?:D Miért érdekel, hogy tetszel-e még neki, ha nem ezért?:D Mert ugyebár nem tetszik:D Mi a fene baja van az embereknek?:D
2016. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fölöttem lévővel értek egyet

Hagyjad a szerencsétlent békén, ne törd össze mégjobban

2016. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok neki semmi rossszat! Ölelkezni mindenkivel szoktam akivel beszélgetek néha vagy sokszor fura lett volna ha elutasítom ilyen téren. nem akarom zavarni csak fura a viselkedése és nem akarok ilyen feszült helyzetet pláne hogy suliban mindig fogunk talizni :/
2016. aug. 18. 17:11
 6/15 anonim ***** válasza:
az addig okés, hogy szánalomból megöleled, de kavargattál vele?:D ezt te írtad, kavargattál, az már egy másik dimenzió ilyen téren:D Másrészről, meg ha nem akarsz kínos helyzetet, nem ölelgeted, meg nem adod alá a lovat egyáltalán.. Az hogy régi fiúbarátokat ölelgetsz, vagy lányokat az is okés még de róla azt írtad, hogy "de nem is ismertem annyira meg semmi", akkor honnan tudtad, hogy barátkozni akart, vagy kapcsolatot? Ha nem tudhattad és nem tetszett, akkor minek adtad ilyen téren alá a lovat? Ezek egyértelműnek tűnő jelek egy srácnak..
2016. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Úgy látom, a kérdezi játssza itt a naívat, de pontosan érti ő a helyzetet, csak zavarja, hogy a srác már nem csorgatja utána a nyálát.:)
2016. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
waoh egy dolog amiben egyetértünk MR tapasztalat:D
2016. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
de csak ilyen haveri szinten szórakoztunk viccelődtünk piszkálódtunk de sokszor csak kényszerből nevettem hogy ne legyen kínos neki. felelőtlennek tartom a srácot és meg is mondtam neki. már 4 hónapja próbálkozott (dícsért hogy szép vagyok sokat mosolygott elpirult ebből tudtam hogy nem barátkozni akar) de komolyabb témákról sosem beszéltünk csak az aktuálisról milyen a suli mizu vele stb. Azt se tudom kivel lakik milyen a családja kik a barátai sulin kívül (ott 1-2 emberrel láttam csak) azért sem jönnék össze vele mert cigizik. de nem akarok magyarázkodni csak azt akarom tudni hogy oldhatnám a helyzetet legalább olyanra mint ha két idegen lennénk. mert tök gáz hogy szó szerint kikerül ha lát valahol neki is meg nekem is
2016. aug. 18. 18:04
 10/15 anonim ***** válasza:
mint két idegen?:D Nem figyelsz rá, nem veszed észre? Hát te hogyan viselkedsz az idegenekkel?:D Erre van egy saját válaszod is szerintem:D Csak azt ne mondd nekem, hogy idegeneket is ölelgetsz:D
2016. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!