Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzek egy barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek egy barátnőt?

Figyelt kérdés

Nagyon bàtortalan vagyok hogyha le kell szólítani

plusz az is hatrany hogy 191-192 cm vagyok és 95 kg voltam az utolso meresnel tehàt duci is vagyok

Valami jó módszert tudnatok irni

Kanizsàn lakok ahol az esély is kevés de nekem szükségem van egy lànyra aki szeret és szép is

Valami jó modszer kéne



2016. aug. 19. 01:19
 1/5 anonim válasza:
Szia! Az álomfejtő hamar megnanàl!nem???
2016. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Valaki tudja ki ez a kis szaros?
2016. aug. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem azert, de elmondasod szerint nem nezel ki jol, megis szep not akarsz? Nem lehet h azert nem talalsz baratnot, mert tul nagyon az elvarasaid kulsosegileg?
2016. aug. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Egyenes út ***** válasza:

En is Kanizsai vagyok..

16/L

2016. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent en sem vagyok szep megis mar volt olyan lany aki alom szep volt es bevallotta(en nem szerettem)
2016. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!