Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfogadtatni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadtatni magammal, hogy a kinézetem miatt soha nem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok szép és ezt nem azért mondom mert a velem legtöbb egykorú annak látja magát, hanem azért mert tényleg nem vagyok szép.

Tudom, hogy soha sem lesz emiatt barátom, ami azt illeti nem is annyira visel meg, de azért rosszul is esik mindezek mellett.

Valahogy semmi különös nincs bennem és akármit próbálok tenni, nem segít sokat. Szoktam olyan ruhákat felvenni amik önbizalmat adnak, de nagyon sokszor előfordult hogy kinevettek a kinézetem miatt. Egy ideig próbáltam nem foglalkozni vele, de most már elfogadtam, hogy ronda vagyok..


2016. aug. 19. 13:04
 1/6 anonim válasza:

Ismerek olyan fiut ,hogy ferde a szaja..teli van pattanasokkal es van baratnoje,sot egy nagyon okos lany


Azon kivul egy ismerosom 110 kilo(mielottszult volna) es van egy gyereke..ferje


Nekem is ez volt a velemenyem magamrol

Picit fogyokuraztam..frizurat valtottam..es maris maskepp ereztem magam


En is hukyen ereztem magam pedig nem voltam kover csak teltkarcsu

Majdnem 15 evesen volt az elso csokom is..

Azota mar a pasik jarnak utannam..

Ido kerdese..Tanulj..csinalj valamit..

Nem tudod mikor talal rad valaki



Azokak akik csa azert vannak melleid..feneked egy ido utan keresnek mast..

2016. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*azert vannak veled mert
2016. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hidd el nagyon sok olyan embert ismerek aki nem szépség, nem topmodell, nem szépfiú, nincs kockahasa és mégis párkapcsolatban élnek. Te is fogsz még változni akár a pubertás által, akár önszántadból.

Ha valaki a kinézeted miatt kinevet, kicsúfol az nagyon buta személy. Nem arról van szó, én is szoktam néha kritizálni embereket, de gúnyosan soha nem ítéltem el senkit a stílusa miatt vagy azért mert csak anyagiak miatt azt engedheti meg magának.

Kitartást, egyszer megtalálod az igazit.

2016. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Firedoom ***** válasza:

"Semmi kulonos nincs bennem" attol meg lehetsz szep! Egy tanulmany szerint a ferfiak szebbnek latjak magukat a tukorben, mig a nok csunyabbnak. Es nem szamit, hogy ez a britt tudosok legujabb suletlensege vagy kivetelesen valamilyen ertelmes eszrevetel, de valosagalapja 100%osan van.

A masik problema pedig: kep nelkul nem tudjuk eldonteni...

De ha nem tetszel onmagadnak azt ne ruhakkal kompenzald (kiveve ha ezalatt nem azokat a pcsa gatyakat erted mint a tobbi hasonszoru holgy), hanem csinalj uj frizurat, sportolj stb. 19f

2016. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, de csak en gondoltam igy. Vegul szuleim es barataim segitsegevel kicsit valtoztattam magamon. Nem fogytam le (nem vagyok kover csak van egy kis felesleg), csak a hajamat tobbszor kiengedtem, levagattam es apoltam(!!!), a ruhaimat lecsereltem...

egyebkent nekem nagyon sokat segitettek a konyvek hogy elfogadjam magamat. Van erre egy jo idezetem: "– Mindig azt tapasztaltam, hogy a legszebb emberek, az igazán, kívül-belül szépek azok, akiknek valójában fogalmuk sincs a hatásukról. – A tekintete a szemembe mélyedt, egy pillanatig csak álltunk ott szoros közelségben. – Azok, akik közszemlére rakják a szépségüket, elfecsérelik. Az ő hatásuk elmúlik, a kinézetük csak egy kagylóhéj, semmi mást nem rejt, mint árnyakat és ürességet." (Jennifer L. Armentrout-Obszidián)

2016. aug. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azota baratom van, es soha nem voltam boldogabb. (Utolso voltam)
2016. aug. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!