Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
(lány vagyok) Ti mit tennétek a helyemben, ha a legjobb haverotokkal kicsit összegabajodnátok, és másnap elkerülne titeket? persze mindketten ugy vagyunk, hogy csak egy "baráti kavarás" volt, de minden jel arra utal,hogy ő többet érez... meg akartam vele beszélni a dolgot, de ő zavarba jött és ugy mondta,hogy csak baráti volt. (persze közben rám sem nézett, és rögtön elment,) pláne ,hogy utána egész nap hozzám sem szólt. azóta nem is beszéltünk...

2016. aug. 23. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagynék neki egy kis időt.
2016. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam..irántam többet érzett sőt még mostis és ő sem mert erről beszélni.Hagyj neki egy kis időt és elfogja mondani.
2016. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!