Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit írhatnék neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik. Nem ismer én sem ismerem őt. Tudok róla külső jellemzőket,de még sosem beszéltem vele. Megszereztem a telefonszàmát és Viberen szeretnék neki írni. Csak nem tudom hogy mit. Tudnátok adni pár tanácsot? (Tudom nem a lánynak kéne kezdeményezni,de most sajnos jelen pillanadban mást nem tehetek) Köszönöm előre is a válaszokat. :)
2016. aug. 24. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ki foglak ábrándtani, de hogy ebből bármi komoly is legyen, annak a valószínűsége 0. Tudom, hogy ő nem olyan, mint te, de mégis: mit szólnál hozzá, ha egy idegen viberen írna neked, pedig előtte még csak rád sem köszönt? Keress egy közös ismerőst, aki bemutat neki. Azt viszont tudd, hogy a fiúk nem szeretnek "levadászódni".


21F

2016. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én snapen irtam egy srácnak. És akadt egy közös dolog amiről tudtunk beszélni:)
2016. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is lenne egy olyan ember aki bemutatna neki,de sajnos őt sem ismerem. Csak párszor beszélgettem vele,de azt sem élőben.
2016. aug. 24. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!