Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

18 éves lány vagyok, egy hónapja randizgatok egy sráccal, ő 24. Még így nincs kimondva semmi, de nem baj gondolom nem sietünk sehova. Ő az első 'barátom' ha lehet így fogalmazni, de nagyon bizonytalan vagyok ezzel az egésszel kapcsolatban. A következő találkozáskor be szeretne mutatni néhány haverjának, gondolom akkor nem csak ilyen futó kalanra tervezi az egészet. De valahogy attól félek, hogy nem gondolja 100%-ig komolyan. Mondjuk ez lehet inkább ahhoz vezethető vissza, hogy az önértékelésem eléggé a minuszokba van, és nehezen hiszem el, hogy egy ilyen srác pont engem szeretne. Olyan szürreális az egész. Mert nem vagyok csúnya ezt tudom magamról azért, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy Ő a saját adottságaival ezer lányt megszerezhetne, és miért pont én? Nagyon megszerettem, de félek, hogy fordítva ez nem ilyen. Nem tudom, mit tegyek azért, hogy ne érezzem ezt a bizonytalanságot, hogy "nem vagyok elég jó neki".



2016. aug. 25. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia. Ne legyél bizonytalan, ez egy jó jel hogy a barátainak bemutat.

Hiában van több ezer lány akit felszedhetne ha neki te kellesz.:)

A következő az lesz amikor a szüleinek be mutat ott már megint nagyot fog lépni a kapcsolatotok.

Sok sikert és bizz a kapcsolatotokban ne kételkedj !! 17/L

2016. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!