Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg válogatós lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg válogatós lennék?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti, sok csalódás ért a múltban, ezért sokkal óvatosabban próbálok keresni kapcsolatot.

Ami fontos számomra egy lányban az az, hogy:

- legyen kedves, okos, vicces, lehessen vele komoly dolgokról is beszélni

- a haj/szem/bőrszín nekem teljesen mindegy

- legyen igényes

- ne legyen rajta 5000 kg vakolat

- nem zavar, ha nem annyira beszédes, inkább ez, minthogy mindenféle hülyeséget összebeszéljen csak azért, hogy ő legyen a központban

- legyen fontos neki a jövője


A kérdést azért raktam fel, mert most van 2 hete, hogy megismertem egy lányt. Szimpatikusnak tűnt, de eléggé egyoldalú dolgokról beszéltünk és nem élveztem és elmondtam neki, hogy milyen tulajdonságokat keresek egy lányban és szinte egyet sem találtam meg benne. Erre kijelentette, hogy túl válogatós vagyok és otthagyott.


17/F


2016. aug. 27. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az én véleményem szerint ez nem válogatás mivel mindenkinek megvan, hogy mi az ami bejön neki és fontosnak tart. Nekem is megvannak a dolgok amiket szeretek egy lányban és ami taszít. Szerintem csak azért mondta a lány mert ugye ő neki nincsennek meg a tulajdonságai amiket te felsoroltál. 18/F
2016. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alap elvarasokat sorolta fel. A csaj valoszinuleg sertve erezhette magat, ez minden.:D

17/l

2016. aug. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ugyan igy vagyok.

14/l

2016. aug. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!