Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondanátok egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok egy lánynak, ha csókolózás közben felizgultok és feláll? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Bocsánat, elég indszkrét a kérdés. A történet röviden annyi, hogy van egy srác akit egy éve ismerek, az ismerettségünk elején ez csak egy baráti viszony volt úgy 5-6 hónapig, aztán kezdtük megkedvelni egymást, és idővel össze is jöttünk. Kicsit több mint egy hónapja járunk. Nekem ő az első barátom, előtte nem is nagyon volt ilyentéren tapasztalatom. Lényegében pár napja találkoztunk, aztán elég vad csókolózás és simogatás lett a dologból. Engem is felizgat a dolog nyilván, főleg, hogy ez az egész egy teljesen új tapasztalatszerzés számomra, de azért nem kötöm az orrára. :D Hazajöttem, és akokr írta, hogy milyen jó volt a nap, és így lényegében leírta azt is, hogy úgy deréktól lefele milyen állapotban volt. :"D Nem tudom, engem ezzel úgy zavarba hozott. Mert örülök nyilván, hogy jól esik neki amit csinálok, csak nem tudom furcsa számomra ez. Kicsit úgy érzem, emiatt, mintha csak arra menne ki az egész, hogy lefeküdjek vele. Elég sok utalást tett az utóbbi időben erre. Mondjuk ilyen agyhúzás szinten nyilván elpoénkodom én is ezen, de nem érezném még erre késznek magam. És most elbizonytalanodtam ezzel az egésszel kapcsolatban, hogy mi a célja a kapcsolatunkkal. Szerintetek?



2016. aug. 28. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem mondanám el. Úgy is észrevenné.
2016. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmondom barátnőmnek ha felizgulok és ő is elmondja nekem nincs ebben semmi rossz. Viszont lehet ő azért mondja el mivel neki nem az első kapcsolata és már hozzá szokott, hogy megosztja. Mivel neked az első kapcsolat mond el neki, hogy még nem érzed itt az idejét és ez kicsit sok még. Egyántalán nem biztos, hogy csak azért mondja, hogy lefeküdjön veled:D
2016. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%

Tudom, hogy NAGYON öreg vagyok, és nem érthetem a tinik lelkivilágát...

De ha én szenvedélyesen csókolózom az urammal, akkor egy: látom meg érzem, hogy felizgul. Kettő: ezt ki is mondja. Három: backi, nem erre megy ki az egész?!? o.O

Én értem, hogy még várnál egy kicsit az első szexszel, mert lehetsz vagy 15 éves, de akkor vagy vegyetek visszább kicsit a puszisimi-tipitapiból, vagy ne csodálkozz. Örülj, hogy tetszel neki... Azért jár veled...

2016. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Utolsó válaszoló, 18 vagyok, szóval lényegében csak nem tini, csupán nem tudtam hogy hova kellene tennem a kérdésem, mert a felnőtt párkapcsolatba meg lehet kicsit érdekesen néznének erre.
2016. aug. 28. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nem hülyék. Tudjuk ha felizgul a férfi, és érezzük is. Főleg ha megölelnek közben.
2016. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Én szoktam mondani a barátnőmnek, nincsen ezzel semmi gondja sem. Meg persze látszik is rendesen, ha merevedik a pénisz. Nincs ezen mit szégyellni, ha vonzódik hozzád. Meg mondjuk, hogy ha együtt alszunk, akkor még szokásom is, hogy odanyomom a fenekéhez, vagy magamra húzom, hogy érezze, hogy kívánom. Ilyenkor vagy szexbe fordul át a dolog, vagy csak orális kielégítésbe.

18/F

2016. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) A további félreértések elkerülése végett én vagyok a barátnő, valamiért úgy látom sokan úgy válaszoltak mintha fiúként írtam volna ki a kérdést. :D Valamit rosszul fogalmaztam meg gondolom, elnézést. :D :)

18/L

2016. aug. 28. 19:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez elég primitív dolog.

Inkább máshogy adnám tudtára :)

2016. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

téged is felizgat a dolog, de a tény, hogy őt is mindjárt arra enged téged következtetni, hogy csak a szexért kellenél neki......


a logikát követve, ő is gondolhatná ezt rólad. Te is felizgulsz, csak ha nem nyúl oda, akkor azt ő nem érzi.


amikor fiatal voltam, még kicist 20 után is (40 vagyok most), ha simi, tapi, csókolózás volt bárkivel, akkor mindig állt a farkam, s mivel ölelkezés is volt szorosan, NYILVÁN mindenki érezte is. MÉgsem zavarta őket, sőt!


Egyszer itt megkérdeztem, hogy izgatja, vagy zavarja-e a tini lányokat, ha érzik, hogy a pasinak áll a farka ilyenkor. Kb mindenki azt írta, hogy igen. Sőt, az zavarná őket ha nem így lenne!!!

2017. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!