Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni hogy elmúljon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
10 hónapja fülig szerelmes vagyok egy lányba, sajnos nincs esélyem, próbálkoztam de végül letiltott mindenhol mert "nekem úgy könnyebb". 4 hónappal ezelőtt volt, azóta is úgyanűgy szeretem . Mit lehetne tenni, hogy elmúljon?? Töröltem minden képet, le vagyok neki tiltva, most a nyáriszünet miatt nem láttam, de jön az iskola.

2016. aug. 30. 07:37
 1/4 anonim válasza:
Én úgy 'szerettem ki' egy fiúból, hogy leírtam egy papírra azokat a dolgokat amikkel megbántott, vagy amiket nem szerettem benne. Ha hiányozni kezdett akkor ezeket elolvastam, ez segített egy kicsit. Amúgy szerintem kezdj el ismerkedni másokkal, vagy legyél többet a barátaiddal, akkor nem jut annyit az eszedbe :)
2016. aug. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgas nagyon sok zenét!! pl.:Hallot pénz darabokra törted a szívem.MEg ilyenek ne gondolj rá.
2016. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsombor1969 ***** válasza:
A zenehallgatás nem segít. Szerintem inkább foglalkozz a barátaiddal, próbálj ki egy új hobbit, csézzél sokat, hasonlók.
2016. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csének semmi értelme. semmit vársz a lánnyal nem kell foglalkozni. én orulnék ha csak le tiltott volna ahelyett amit kaptam mindegy hobbi jó otlet :)
2016. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!