Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? (többi lent! )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki melesleg nagyot tetszik fülig szeretem! ő 17F én 15L.Sokszor vagyunk ketten mert egymás mellet lakunk van mikor ő jőn átt van mikor én.És az eggyik nap nemvolt kedvem semmihez áttjőt és eleinte nemis érdekelt hogy itt van.Egyszer oda ült mellém az ágyra és áttölelt.És ilyent még nem éreztem odabujtam hozzá vagyis tudjátok és testűnk "ősszefort" és a végén kaptam egy puszit és elment haza. Szerintetek lehetne valami?

2016. aug. 30. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát pl. lehet hogy tetszel neki... Erre nem is gondoltál?:D
2016. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De gondoltam....És szerintetek mit kellene ha legközelleb áttjő, vagyis ma 5óra körül.?
2016. aug. 30. 14:00
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, nagyon tetszel neki,és persze, hogy lehet köztetek több mint barátság. Ha ma megint találkozol vele beszléljétek még.

Remélem segítettem, sok sikert😊!

2016. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De hogyan várjam?Segitsetek kérlek!
2016. aug. 30. 14:25
 5/15 anonim ***** válasza:

A #3 vagyok.

Csinálhatsz egy kis sütit vagy kaját.

2016. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 gsi válasza:
Ez tiszta romantikus remélem h össze fogtok jönni :)
2016. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sog segitséget meg a biztatást!

Na akkor áttjőn,Csinnállok neki Muffint.Meg azért el íntézem hogy nézzek ki valahogy :P.De amugy az nem nyomulás hogy pl.:Kajálás után hogyis irjam tudjátok igy mint a kutyák olyan pozba oda hajolok és le kapom?

2016. aug. 30. 15:17
 8/15 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Nem sehogy szerintem örülni fog

2016. aug. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Muffin a sűtőbe és én meg milyen ruhát vegyek fel? :)
2016. aug. 30. 16:09
 10/15 anonim válasza:
Szerintem ne túl ünnepélyes vagy szép ruhában,mert akkor sejti,hogy lesz valami.Inkább rendes ruciba jelenj meg. :) Remélem tudtam segíteni.
2016. aug. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!