Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig vissza találunk egymáshoz?

Figyelt kérdés
3,5 éve ismerjük egymást. Azóta odavagyunk egymásért. Tavaly karácsonykor vallottuk be egymásnak. Akkor összejöttünk és júniusban úgy alakult, hogy szakítottunk. Csinált valamit amit nem tudtam elnézni. Azóta mindig egymásba botlunk. Mindig. Beszélgetünk és olyan furcsa. Érzem, hogy szeret és én is szeretem őt. De valamiért nem ment a dolog. Pedig tényleg nagyon szerelmesek vagyunk egymásba. Ma is találkoztunk. Véletlenül osszefutottunk az utcán. Akárhányszor meglátjuk egymást lefagyunk. Beszélgetünk és csak beszélgetünk. Nem tudom mit kéne tenni.. szerintetek miért van ez, hogy mindig össze találkozunk és miért nem működik, ha szeretjük egymást?

2016. aug. 30. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a sors keze, lehet,hogy fent azt akarják, hogy együtt legyetek.

Vagy vonzátok egymást, ez megesik azzal a személlyel akit szeretünk.

Remélem segítettem!☺

2016. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Próbàljátok meg mègegyszer!
2016. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
együtt kell lennetek :D
2016. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Se veled, sem nélküled, élni nem tudok xD
2016. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyomkövető??
2016. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!