Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megirjam neki hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megirjam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki lassan mar 2 eve tetszik.. regen egy suliba jartunk de en tavaly atiratkoztam egy masikba.. de amig odajartam folyton nezett, mosolygott ram, egyutt jartunk angol orara es ott is mindig hulyeskedett velem meg nezett.. ha kijottem a folyosora o is kijott meg ilyenek.. beszelgettunk mar uzenetbe is.. rairtam egy masik fbn. mert a sajatomon nem mertem leirtam neki vegul h ki vagyok de nem valaszolt h milegyen.. ha neha osszefutunk koszon meg mindig nez :D meg ilyenek.. de igazabol nem merek neki irni.. szerintetek?? :(
2016. aug. 30. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinte írj neki nyugodtan, de ne olyan szöveggel, hogy Szia, tetszel, hanem csak kezdj el vele beszélgetni
2016. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ird meg neki...
2016. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi este van azt akartam irni hogy irj neki de ne ugy kezd hogy szia tetszel...hanem csak kezdj el vele beszélgetni:)
2016. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adelll ***** válasza:
Kicsit ugy tunik h magadnak is probalod bebeszelni h bejossz neki. Nem sertesbol mondom csak jotanacsbol, h ne bizd el magad. Mert ugy nagy csalodas lehet. Megirhatod neki de inkabb ne. Esetleg celozz ra. Jobb ha csak dumalsz vele hatha lep vavy esetleg hivd el valahova. Szoval azert probalkozz csak ne legyel olyan konkret.
2016. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!