Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ez? Mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyáron voltam egy táborban, ahol találkoztam egy fiúval... Gondolom rájöttetek, miért írtam ki ezt a kérdést. :)

Tehát valami megfogott benne. Magam sem tudom mi, mert nem sok mindenben hasonlítunk.

Sokat beszélgettünk, jól éreztük magunkat, de semmi utalást nem adott azon kívül, hogy: különösen jófej vagy.

Megadta a számát, és mondta, hogy hívjam fel és akkor neki is meglesz az enyém.

Nem akartam rögtön tábor után zavarni, és nem kerestem egészen mostanáig. Viszont minden nap gondolok rá, csak lépni nem merek...

Szerintetek ráírhatnék? Mit tegyek, hogy ne higgye, hogy nyomulok, és jókat beszélgessünk?


Előre is nagyon köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!



2016. aug. 31. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
és miért nem hívtad fel???
2016. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mennyi idő telt el a tábor óta?
2016. aug. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert féltem, hogy az lesz, hogy tábor után pár napig jól elleszünk, aztán szépen megfeledkezünk egymásról...
2016. aug. 31. 19:44
 4/10 A kérdező kommentje:

#2

két hónap

2016. aug. 31. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
édesem, az nyomulás ha valakit abban az órában 2x felhívsz. Mégis mit terveztél? Majd jövőre felhívod, és lehet akkor is nyomulósnak fog tartani? Hívd fel holnap délután, kérdezd meg hogy telt a nyara, stb. Aztán jelöld be facebookon, beszélgessetek és randizzatok. De lehet hogy el is felejtett már 2 hónap alatt, 1-2 nap után kellett volna hívnod
2016. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az értelmes válaszom az, ha én valakinek megadoma számom, és az nem hív legalább három napon belül, akkor nem érdeklem.


Szerintem te is lecsúsztál már erről nem gyengén!

Most két dolgot tehetsz.


Vagy megkeresed fészen és ráírsz, vagy az iskolakezdéssel foglalkozol, hiszen ott is lesz egy rakás fiú.

2016. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha pont azért fontos nekem, mert nem felejtem el pár nappal a tábor után? Ha év közben ráírok abból nem gondol arra, hogy mégis jelent nekem valamit, mert nem felejtettem el?
2016. aug. 31. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
ne halogasd már. Írj neki akkor egy sms-t ha nem mered felhívni
2016. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de nagyon parázok, mert nem tudom, mit gondol rólam. :(
2016. aug. 31. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Figyelj Mucika.

Nem érdekled ezt a pasast. Ha érdekelnéd, elkérte volna a számod és hívott volna. Ez majdnem egyenérték egy lepattintással.

Hívhatod, de én nem futnék olyan szekér után, ami nem akar felvenni.

2016. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!