Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen? Az osztálytársak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Az osztálytársak miatt inkább ne? .

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, nekem bejön, el is hívnám meg minden. 8.-osok vagyunk, és mit ne mondjak, nem valami érettek az osztálytársaim. Mindig mindenkibe kötekszenek, szívatnak. Egyik haveromnak volt barátnője és miattuk otthagyta, nem bírta. Tudom, hogy nem kell felvenni, nem is ez a baj, hanem hogy nem szeretnék rosszat a lánynak. Nem szeretném hogy miattam kirekesszék (egyébként nem vagyok olyan akit annyira utálnak, csak néha elsütögetek egy-egy poént, szarkasztikus vagyok). Mi legyen?

2016. szept. 1. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha már most hagyod, hogy mások határozzák meg az életedet, ez a jövőben csak súlyosbodni fog, és nagyobb fajsúlyú dolgokba vágsz, vagy éppen nem vágsz bele mások véleménye miatt. Sz*rjál rájuk, azt csináld, ami neked jó. Próba szerencse, mit veszíthetsz? Saját tapasztalat (az élet több terén), ha kevesebbet figyeltem volna másokra, mások véleményére a múltban, és többet magamra, ma boldogabb ember lennék.

32/F

2016. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, próbálom megfogadni, de nem olyan konnyű. "Ezek" olyanért is piszkálnak valakit, amiről nem tehet: neve, külselye, és valljuk be közel 9 hónapon keresztül nem kellemes ezt hallgatni.
2016. szept. 1. 15:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidd el nem fognak. Mármint egy idő után. Ami persze osztály függö. Azaz lehet pár nap vagy pár hét de hidd el megéri.Meg amúgy is ne foglalkozz másokkal.
2016. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat! :)
2016. szept. 1. 16:06
 5/13 anonim ***** válasza:

meg ennyi idősen ha piszkálnak azért, mert barátnőd van, az főként abból adódik (még ha nem is tudatosan), hogy irigykednek, hogy van barátnőd. Ismét csak tapasztalat. Én nem éppen tartoztam a "menő klikkbe" az osztályban (mindig kívülálló voltam, de jó is volt így), mind a stílusom, zenei ízlésem stb eltért az éppen aktuális "divattól", csesztettek folyton, de meghallottam párszor, konkrétan a barátnőm kapcsán, hogy egyszerűen b*ssza a csőrüket, hogy jó csaj (nem a kint a csöcs és kacsacsőr meg plázap*csa, hanem sportosan vagány) és pont nekem, a szerintük balf**znak "sikerült kifogni".

Szóval tényleg nem érdemes vele foglalkoznod. De ha félsz a kellemetlen helyzetektől, akkor a szarkazmus sokszor megoldás lehet, ha már azt írtad, hogy alapból szarkasztikus vagy sokszor. Add magad (főleg vállald magad és az érzéseidet), mindenki előtt, ne próbálj meg másnak látszani, abból baj nem lehet. Max átmenetileg lehet "kellemetlen" ha megpróbálnak kötekedni, de hosszú távon rámész arra, ha más próbálsz meg lenni, mint aki vagy, azért, hogy megfelelj másoknak. Ezt folyamatában nem veszed észre, csak később (esetleg évek múlva) döbbensz rá, hogy "vazze, ezt akkor jól elcsesztem", de akkor már késő lesz.

Ha tetszik a csaj, csak az számít. Ezt neki is mondd el, és ha neki is bejössz, akkor egymással foglalkozzatok, ne másokkal, meg a szurkálódó megjegyzésekkel. Ahogy írtad is, nem tartod az osztálytársaidat "érettnek", akkor meg mi a probléma? Ne tőlük tedd függővé a dolgokat. Majd idővel rájönnek.

első válaszoló voltam.

2016. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Páran kapisgálják hogy bejön nekem, lehet hogy ő is tudja. Én nem azt a taktikát űzöm, hogy elmondom őszintén amit érzek, maximum legvégsőbb esetben amikor nincs mit veszteni. Egyre sűrűbben beszélünk interneten és élőben is. Tényleg nem jó más véleményét figyelembe venni, nem is akarom mert tudom hogy megbánnám :)
2016. szept. 2. 14:16
 7/13 anonim ***** válasza:

ha meg valószínűleg úgyis tudja, akkor miért kerülgeted a dolgot? Addig halogatod, amíg valaki más "rárepül". 8.ban már a csajok a gimis/középsulis srácokat is nézegetik, akik sokszor nem totojáznak :)

Nekem is az előző csajom 14 volt, 8.-os, én meg 16, gimiben 2.-os (10.-es ha így tetszik) amikor megismerkedtünk.

2016. szept. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy tudja, hanem hogy sejti, feltűnhetett neki hogy érdeklődöm iránta, odamegyek hozzá ha egyedül van. Na azt végképp nem szeretném hogy rárepüljenek :DD
2016. szept. 2. 18:37
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a kérdés? Embereld meg magad, és legyél ügyes. Nem érdemes elszalasztani a lehetőséget, mert megvan rá az esély, hogy ő az igazi. Ha meg mégse működik, bőven van még időd "vadászni". De ha elszalasztod, azt lehet egy életen át bánni fogod. Megint magamból indulok ki, bocs. Anno valamit nagyon elcsesztem (csaj ügy) és bár kifejezetten nem panaszkodhatok az életemre, de ezt a dolgot a sírig bánni fogom az tuti, mert sokkal jobban alakulhatott volna az életem ha azt a dolgot nem cseszem el. De felfogtam, elfogadtam, tovább léptem.

De ha már ennyi tanácsot adok, remélem jókat, legalább tájékoztass a fejleményekről. Ha összejön, örülök, hogy segíthettem, ha meg nem, nyugodtan csesszél le, bírom a kritikát. :)

Na, lényeg a lényeg, sok sikert, és csak ügyesen.

2016. szept. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Haladunk, elhívtam sétálgatni, meghívtam fagyira stb. de nem ő kérte. Köszi mindenkinek, sajnálom akit csalódás ért!
2016. szept. 3. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!