Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enderpet kérdése:

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Na, tehát most lettem idén

7.-es és jött kb 15 új gyerek, akikből 10 eddig évfolyamtársam volt

Van köztük egy lány, aki nekem nagyon tetszik, és nem tudom hogy hogyan közöljem vele.

Félek attól hogy van barátja és csak kiégnék.

Már facebookon bejelöltem nagyjábol egy évvel ezelött, de nem irtam neki semmit és ő sem nekem.

Postolt egy olyan képet, ahol van egy barátnőjével és egy fiúval, akivel lehet hogy járnak, de még sok más lehetőség is előfordúlhat.

Tehát mit tegyek?

Am 13/f

Negatívok kíméljetek..



2016. szept. 1. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj rá! Egy kicsit beszélgessetek, majd kérdezd meg tőle, hogy nem-e lenne kedve elmenni veled valahová. Ha azt mondja, hogy igen, akkor lehet vlmi. Ha azt mondja, hogy majd máskor, akkor várj egy kicsit vele, majd újra kèrdezd meg. Ha ezek után nem akarja, akkor már csak abban reménykedhetsz, hogy majd lehet, hogy egyszer ő hív meg vlhová. (Volt már rá pèlda)

Szóval próbálkozz, és légy türelmes.

Sok szerencsét. :) (ja és nem ciki, ha elhívod ;)

2016. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 1. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Iskolában beszélgess vele, de úgy, hogy csak úgy értse, hogy meg akarod ismerni, mert hát mégis osztálytársad stb. Majd hívd el eggyre "messzebb" először csak, hogy eljönnne-e a büfébe, vagy egy tanárral beszélni ilyenek, majd később, hogy suli után mondjuk elhívod enni vagy ilyesmi. De ne hamarkodd el, mert ha nem jön össze, egy jó ideig lesztek még gondolom osztálytársak, és eléggé kellemetlen lehet...
2016. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. szept. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!