Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy eszre vegyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy eszre vegyen?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el jarni kozepiskolaba,az iskola 90% lánybol all,3-4 fiu van csak az evfolyamon. (Ez ilyen fodraszati iskola) es az egyik fiu a masik osztalybol nagyon megtetszett,de o szerintem azt sem tudja hogy letezem. Minden reggel mikor jovok iskolaba szoktam ot is latni,de eddig meg sose volt batorsagom beszelni vele.Mennyi esely van ra hogy ennyi lany kozul pont velem kezdjen el beszelgetni esetleg kapcsolatba lenni? O az egyik legnepszerubb fiu mar most az iskolaban es nagyon helyes is.Sok lany szokta korul venni es eleg bekepzeltnek is tunik de kitudja....jo lenne azert megismerni. En nagyon felenk vagyok es nem merek kezdemenyezni! Az osztalyomba is van egy fiu o joba van vele es sokszor lognak is egyutt,atlagos lanynak mondanam magam,nem vagyok se huu de gyonyoru se banyarem,nem vagyok nepszeru mint o se ilyen harsany hangoskodo csaj,mennyi eselyem lehet igy?
2016. szept. 3. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hova jársz te suliba xD mi sulinkba meg lány hiány van xD
2016. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!