Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a tanáromba?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a tanáromba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok (január 10.én leszek 14)és szerelmes lettem a tanáromba.ő 30-35 között van.kedves velem,kivételezik velem,megvéd a fiúktól ha az ő óráján piszkálnak.sokat beszélgetünk meg minden.

kárlek adjatok tanácsokat ;) köszönöm :)



2016. szept. 3. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Esetleg szólj neki, hogy szakitson a feleségével, és vegyen el téged.

Jókat fogsz majd babázni az ő gyerekeivel.

2016. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Semmit ne tegyél, majd elmúlik ez a fajta rajongás! (Mert ez nem szerelem)
2016. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki szerelmes az egyik tanárába. Majd elmúlik
2016. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El fog múlni, ne aggódj!

Én egy tv sztárba voltam szerelmes 12-13 évesen.

2016. szept. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz igazából. Tudom, hogy milyen rossz és nehéz, mert én is voltam ilyen helyzetben - ahogy egyébként szinte mindenki - , de ilyenkor jobb megpróbálni elterelni a gondolataidat róla. Ismerkedj korodbéli srácokkal, aztán majd a tanárból kiszeretsz.
2016. szept. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Én is pont ilyen helyzetben vagyok. Tudom, hogy nagyon kicsi az eslye annak, hogy a tanárom észre vesz, de sosem szabad feladni. Én megpróbálok kicsit merészebben, csinosabban öltözködni, ha vele van órám, és mindig mosolygok, ha rámnéz. Úgy vettem észre müködik, mert mindig vissza mosolyog, és én lettem a kedvenc diákja. 13/L
2016. szept. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is ilyen hejzetbe vagyok én a francia tanáromba vagyok "szerelmes" én is szoktam mosoljogni rá meg jol öltözni. Ő is ojan 35 év körül van. Fantáziálni is szoktam róla. Nagyon jó pasi! Szerintem mond el valakinek hogy milyen hejzetbe vagy én is el mondtam a nénémnek aki egybe a legjobb barátnőm is és bisztos vagyok benne hogy nem mondgya el senkinek a titkomat a néném 27 éves.

Én 14/L

2017. febr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!