Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki megtetszett,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki megtetszett, hogyan közeledhetnék hozzá? 14/L

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimnáziumot, de már a nyár első napjaiban megismerkedtünk az osztállyal. Van egy fiú, aki megtetszett, hogyan közeledhetnék hozzá? Már váltottunk pár szót és egymás mellett ültünk pár órán, de nem tudtam meg róla túl sok mindent. Szeretnék beszélgetni vele, de nem tudom miről.. Nem, hogy hozzászólni, de még ráírni sem merek, kéne valami jó ürügy, amivel írhatnék, persze tudom, hogy élőben sokkal jobb, de valahol el kell kezdeni..:D Most ne kezdjétek, hogy jajj, a kis kamaszok, azt se tudják mi az a szerelem.. Teljes mértékben tisztában vagyok vele, csak valahogy nagyon érdekel ez a személy, akár még barátilag is. :) A válaszokat előre köszönöm.

2016. szept. 7. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szimpatikus fiúnak tűnsz, lenne kedved beszélgetni?

Kezdetnek ez is megteszi.

2016. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nehogymár. ez nagyon nyomulós. csak legyél jó fej. mondjuk nevess össze vele valami viccesen.
2016. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is :D Én nem nyomulni szeretnék, csak jóban lenni vele és megismerni. :D Köszönöm a válaszokat!:)
2016. szept. 8. 05:32
 4/5 anonim ***** válasza:
De minek az ürügy ha hozzá se mersz szolni, v irni?
2016. szept. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan, akár csak úgy, hogy megkérdezed tőle hogy érezte magát aznap az iskolában és melyik óra tetszett neki a legjobban. Az ilyen beszélgetések általában maguktól alakulnak, ha már valamilyen témával sikerült elindulni. Ne görcsölj rá előre, hanem vedd lazán a dolgokat és meglátod menni fog magától! Esetleg rá is kérdezhetsz, hogy milyen dolgokkal foglalkozik mostanában, mi érdekli és akkor máris lesz miről beszélgetnetek!
2016. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!