Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? 1 éve elkezdtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Revivent kérdése:

Szerintetek? 1 éve elkezdtem beszélgetni egy lánnyal aki nagyon bejött és nem igazán mertem vele találkozni, féltem hogyha találkozunk, akkor mást gondol.

Figyelt kérdés
És amikor elhalogattam a találkozásokat akkor egy idő után nem akart velem beszélni. És most odajár a suliba ahova én, és rájöttem hogy még mindig szeretem, és nem tudom ráírjak-e.
2016. szept. 7. 22:58
 1/5 anonim válasza:

Ne csodálkozz hogy nem beszél veled, nem akartál vele találkozni.... eléggé szar lehetett neki, miután folyton tologattad találkozásokat. Egy próbát megér hogy ráírj, talán minden okés lesz.


Amúgy ezt az " 1 éve elkezdtem beszélgetni" ez személyesen, vagy online történt?

2016. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Garpe válasza:
Javaslom, hogy tegyél valamit mondjuk írj neki különben csak a lelkedben fog létezni szerelmed. Viszont ne legyél meglepődve, hogy ha a valóságban lévő személy teljesen más mint a lelkedben élő másolata és esetleg túlzottan nem érdekled majd őt.
2016. szept. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát facen beszélgettem vele...
2016. szept. 8. 13:58
 4/5 anonim válasza:

És tudja hogy te is oda jársz?

Mert akár nem, akár igen, szerintem mindenképp ott személyesen beszélj vele. Nem lesz valóságos az a kapcsolat, ami csak interneten létezik. Ja és a helyedben bocsánatot kérnék tőle, hogy kerülted. Ne megalázkodj, csak kérj tőle bocsánatot. Sértő tud lenni az ahogy bántál vele. ja és egyetértek #2-el, ne csodálkozz hogy ha más mint hogy neten keresztül megismerted.

#1-es voltam.

2016. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudja!
2016. szept. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!