Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam? (bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egész sztori másfél évvel ezelőtt kezdődött. Megtetszett egy lány, de akkor még a mostaninál is kevesebb önbizalmam volt, és nem mertem se ráírni se odamenni hozzá (egy suliba járunk, ő egy évfolyammal alattam). Utána folytatódott az élet, nem tettem semmit, mert nem mertem, ez volt tavaly nyár elején. Nyár közepén megtetszett egy másik lány, akivel aztán már beszéltem is, stb, de az most nem lényeges. A lényeg, hogy igazából sikerült elfelejtenem, mert ugye nem volt semmi. Itt vége volt a sztorinak egészen múlthét péntekig. Ugyanis kint voltunk haverokkal este, és egyszer csak odacsapódott hozzánk a szóban forgó lány, és pár barátnője. Igazából ekkor sem történt semmi, csak beszélgettünk pár szót. Aztán hazamentünk, és látom írt valaki, Ő volt az. Beszélgettünk egy keveset, de igazából nem volt túl sok időm, és részeg is voltam, nem akartam lejáratni magam :D Aztán ezen a héten nem akartam ráírni, mert úgy volt, hogy most pénteken megyünk ki, és találkozik a két társaság és majd ott beszélek vele, mert élőben jobban szeretek, és jobban is megy az ismerkedés. Csak közben nekem családi programom lett mára, ami miatt nem tudtam menni...

Nem akarok ráírni facebookon, mert az nem az én világom és nem is tudom mit és hogyan írhatnék neki... Élőben meg kitudja mikor találkozunk úgy, hogy normálisan lehessen beszélgetni. Suli kivan zárva, ott nincs ilyenre ideje senkinek. Talán várnom kéne, hogy összefussak vele valamikor sulin kívül?


Előre is köszi a segítséget! Egyébként mindketten 17 évesek vagyunk :)


2016. szept. 9. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ertem en hogy nem a te világod a netes "ismerkedés", de a semminél szerintem jobb. Irj neki, kérdezd meg milyen napja volt, hogy van, vagy kérdezd meg milyen volt ez a mostani "bandazas" amire te nem tudtál menni, stb :)) aztan meg hívd el valahova ahol csak ketten vagytok :)

Egyébként biztos tetszel neki, ha radirt :)

2016. szept. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!