Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? SOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Egyik barátom, igazán megnyerő személyiség és hát ...beleszerettem.De elmondani nem merem neki mivel félek ,hogy nem viszonozza ezért tönkremenne a barátságunk is. így inkább magamban tartom ,minthogy elveszítsem. Azonban szenvedek ,mert nagyon szeretem és vele szeretnék lenni...

2016. szept. 14. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Legfeljebb visszautasít, de legalább tudod hogy megpróbáltad. Egyébként nem tudom, hogy most te hogy vagy vele, de én inkább elmondanám neki mint hogy szenvedjek a barátjaként.
2016. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is hasonlo cipőben jártam es tudom,hogy nagyon nehéz elmondani neki,de ha rám hallgatsz akkor össze szeded magad es minél elobb elmondod neki.Minel tovabb húzós,annálnehezebb lesz! Ha tenyleg joban vagytok es megtudjátok beszelni a dolgokat, akkor ezutan is ugyanúgy barátok maradtok. Szurkolok :)

16/F

2016. szept. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megkerdezhetem hany eves vagy?

Szerintem is el kellene mondanod neki,tul elheti a baratsagotok,ha eleg eros. :)

2016. szept. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki a barátság kibírhatja igazából a szerelmes félen múlik hogy a kapcsolatotok utána elromlik vagy megmarad. :) Mivel te vagy te leszel a sértett ha visszautasítanak. De kérdező sok sikert kívánok és remélem összejön!!! Szorítok!!! :)


20/F

2016. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy az a legjobb megoldás, ha elmondod neki. Vannak ennek más módjai is.

Van egy lány, akit én nagyon kedveltem, de rendszerint úgy viselkedett, hogy kerülte a tekintetem. Minden fiúval jól kijött úgy általában, de velem szemben mindig lefelé nézett, sosem mert rámnézni. Nagyon nem esett jól, mert sokszor képtelenség volt megszólítani, és így kezdeményezni sem. Pedig talán nem voltam közömbös a számára. Amikor odamentem hozzá vagy ráírtam közösségi portálon, akkor szívesen beszélgetett; egyáltalán nem volt elutasító. De kérdése sosem volt énfelém, és ez mégis szörnyű.

Ezért javasolom neked, hogy legyél vele barátságos, közvetlen. Sokszor a lányok a viselkedésük miatt nem teszik lehetővé a kezdeményezést. Természetesnek tartják, hogy velük szemben legyen a kiszemelt fiú kivételező, érdeklődő és kezdeményező; fordítva ők véletlenül sem kérdeznének, vagy egyáltalán mutatnák az érdeklődés jelét; mert egy fiú homorítson ahogy csak tud.


Nyilván egy fiú kell kezdeményezzen; ez természetes, de ha a lány nem ad jeleket (mert szégyenlős), akkor is van megoldás, hogy pl. ráír valami kérdéssel (házival vagy Spanyolországban vagy, de egy szót sem tudsz spanyolul (de ő igen) ez és ez mit jelent), esetleg boldog névnapot kívánsz neki, mert láttad a naptárban stb. (amiből egy beszélgetés alakulhat ki...)

Bátran írj neki, hiszen ha kölcsönös a vonzalom, akkor örömmel fog válaszolni!! Sok sikert.


25-30F


Milyen korban vagy, ha szabad kérdezni? 15 alatt, vagy 15-20; 20-25; 25-30; 30 és afelett?

2016. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!