Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felhoztam a barátnőmet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhoztam a barátnőmet a szobámba és kicsit, , együtt voltunk". Erre benyit a 6 éves öcsém, mert meg akart valamit kérdezni. Meglátott minket (fehérnemű azért volt rajtunk) de inkább kiment. Azt hittem alszik, de felébredt. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tanuljon meg kopogni, különben elmondod anyának, hogy nem szokta lehúzni a WC-t
2016. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem okoztam neki traumát vagy ilyesmit?Korai, hogy meglátott engem, ahogy rámmászott a barátnőm?
2016. szept. 18. 20:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Csak megöleltem, ahogy te is szoktad Anyát/Apát
2016. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb később hívd a barátnőd és zárd be az ajtód! Vegyél öcsédnek egy csokit és mondd neki hogy ha nem mondja el szüleiteknek az övé lehet
2016. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne magyarázkodj neki.
2016. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazán fogta fel, hogy mit csináltok
2016. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem max kérj tőle bocsánatot, és kérd meg, hogy legközelebb kopogjon.

És zárd az ajtót ha teheted, vagy várd meg amíg kettesben vagytok.

Nem hiszem, hogy traumát okoztál volna, manapság már a kisebbek is túl sokat hallanak mindenféléről...

2016. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Ember, én 6 évesen már naponta fényeztem az egyszeműt.
2016. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hogy voltál vele de én 6 évesen még azt se tudtam hogy mi micsoda. Na jó talán tudtam de fogalmam se volt az egészről és semmit sem indított be.
2016. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 6-7 évesek felfogják ugyan úgy...ha nem fogta volna fel akkor kérdezett volna, vagy elmondta volna amit alart még mielőtt kiment volna. Hagyd rá..ha beszélsz vele róla, vagy megpróbálod megvesztegetni akkor is elkotyogja..főleg ha felhozod a témát..pl anyud észre veszi hogy eszi a csokit akkor az első kérdés hogy "honnan van" a második meg az hogy "miért kaptad" hidd el nekem..2 öcsém van...
2016. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!