Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van otletetek hogy hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van otletetek hogy hogyan tudnam magamra felhivni a figyelmet vagy hogy beszelo viszonyba legyunk?

Figyelt kérdés

A suliba eggyel alattam jar egy srac de olyan helyes es nagyon belezugtam. A baratnoimmel kideritettuk a nevet meg hogy melyik osztalyba jar. De hogyan tovabb? Erzem hogy ez nem egyszeru fellangolas... folyoson mindig nezem de probalom ugy csinalni hogy ne legyen feltuno. Amugy lehet h bekepzelem de egyszer alltam a folyoson es o meg ment el elottem es nezett. Es tobbszor volt mar ilyen.

A segitsegeket nagyon megkoszonnem.



2016. szept. 19. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"Erzem hogy ez nem egyszeru fellangolas"


Ez is ugyanolyan, mint a többi, csak mivel ez az esedékes, ezért ezt érzed teljesen másnak, és sokkal többnek. Hidd el, tapasztalat. Utólag majd rájössz, hogy ez is olyan volt, mint az előző, amikor képbe kerül valaki más.


"Amugy lehet h bekepzelem de egyszer alltam a folyoson es o meg ment el elottem es nezett. Es tobbszor volt mar ilyen."


Abban semmi nincs, ha rád néz, lehetett az véletlen is, vagy nézhetett azért is, mert feltűnt neki, hogy őt nézed.


Amit tudsz tenni, hogy felhívod magadra a figyelmét. Egyszer valamilyen ürügy kapcsán például odamehetnél beszélni is hozzá, vagy eleinte csak nézz a szemébe, és mosolyogj rá kedvesen. Ha több alkalommal összemosolyogtatok már, akkor rá is köszönhetsz. Aztán jöhet egy kis kommunikáció is. Onnantól meg a srácon múlik, hogy neki is bejössz-e te, ő is akar-e közeledni, stb.

2016. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod! Lehet h igazad van...
2016. szept. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!