Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Halálosa szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosa szerelmes vagyok egy fiúba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fiú. Magas, sportos, szőke, kék szemű..tudjátok, az álompasi. Na, pont a másik osztályba jár!már 4-ik óta bele vagyok esve, de úgy érzem, valami "megmozdult benne". megmozgattam minden követ, és kiderült, bejövök neki Nem merem megszólítani. Ha mégis, vörös felem és még egyéb más bajom lesz. van tanácsotok?

#szerelem #pasikérdés
2016. szept. 23. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

írj rá facen

vagy írj neki levelet kézzel és tedd a szekrényébe

vagy szólítsd meg.

Ha ezek közül egyik sem megy, akkor ne várj semmit. Mert szerinted mi lesz, ha a kisujjadat sem mozdítod?

2016. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

álompasi xd mert így már teljesen kész is van, már bizonyított mindent, az hogy emberileg milyen már nem is számít, mi?:D


Vedd fel facen, és írj rá. De egyébként eléggé papucsnak tűnik, már ha bejössz neki és ő nem csinál semmit. esetleg adj több jelet neki, bámuld sokat, mosolyogj rá meg ilyenek..

2016. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cseszheted az álompasid ha 1 lépést nem teszel felé. Szólítsd meg.
2016. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél érte
2016. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, mindent megtettem már, mosoly, meg minden. Ő is. Kinek kéne akkor most kezdeményezni? Nem ciki hogy egy lány kezdeményez?
2016. szept. 23. 15:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, a legtöbb srác ezt várja, mert ők is félnek :DD
2016. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
számodra nem kínos ha te lépsz, viszont számára lehet az lesz.
2016. szept. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. szept. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!