Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek, valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, valaki?

Figyelt kérdés

Szóval van egy internetes barátom vagyis, a legjobb fiú barátom és azt hiszem szerelmes vagyok belé.. Pénteken szóba jött ez és elmondtam neki mindent hogy többet érzek mint barátság. Beszélgettünk erről és mielőtt elköszönz mondta hogx lehet hogx ő is azt érzi amit én. Másnap reggel rám írt hogy ez csak a pillanat hevében volt és ő szereti a barátnőjét. Ez annyira rosszul esett hogy inkább egésznap sorozatot néztem majd este felléptem ő írogatott de nem írtam neki vissza (ja igen ezelőtt folyton mondtam neki hogy hagyjon béken egy kicsit, egy pár napig ne beszéljünk de őt ez nem érdekelte aztán ezután léptem le) na és itt jön az este, ugxe keresett de nem válaszoltam, vegül mégis megnéztem és megint mondtam hagyjon békén de ő nem, nerthogy fontos vagxok neki es nem bírja nélkülem.. És a milliomodik alkalommal monftam neki hogx hagyjon egy par napig erre aztmondta hogx tiltsam vagy toroljem de o magatol nem hagy beken.. Letiltottam, és már akkor hiányzott és most is és fogalmam sincs mit csináljak de őszinten sokkal jobb volt ma nelkule, hogx nem faggatott ezzel a témával kapcsolatosan es tudom hogxha feloldom megint ez lesz és nem fogom tudni elfelejteni pedig ezt muszaj lenne elfelejtenem..

Huh remélem megértitek és valahogy tudtok segíteni.. Kicsit nagyon összevissza lett ez neharagudjatok.


2016. szept. 25. 22:10
 1/3 anonim válasza:

Ha szereti a barátnőjét de rádír akkor valahol ő is többet szeretne tőled.

Legjobb ha nem neten beszéltek, hanem személyesen, az teljesen más. Tisztázzátok személyesen h mit is akartok egymástól :)

Sok sikert!

2016. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy belém szeretett a legjobb fiú barátom. Bevallotta hogy mit érez de én nem éreztem ugyan azt. Pár napig egyszerűen nem kerestem , ha ő keresett engem akkor is gyorsan leráztam. Aztán azt írta egyszer hogy nagyon hiányzok neki meg hogy szar hogy én nem keresem őt meg ilyenek. Azt mondta hogy tiltsam le de nem tettem. Tanúsítson egy kis önuralmat! Ennyit igazán megtehet... (amúgy a történtek hatására, ami hosszú sztori, akkora sokkot kaptam hogy depressziós lettem...)
2016. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eleinte ő is többet érzett aztán barátnője lett..

Uhh.. Nagyon sajnálom hogy ez lett végül:( szerintem lassan már én is oda jutok..

2016. szept. 25. 23:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!