Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ismerjem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Pestre jarok iskolaba, kollegista vagyok. Van egy lany, akivel mikor hetvegen haza megyek illetve visszajovok, mindig talalkozom, mert O is ott lakik es utazik ezzel a busszal. Multkor sokan voltak es mellem ult. Nagyon megtetszett, bar mar az elott is eszrevettem, de most nem tudom, hogy 15evesen lehetek e szerelmes, de nem birom elfelejteni es sokat gondolok ra. O valoszinuleg 18-19 eves, de lehet fiatalabb bar nem sokkal. Mukodhetne ez?. Meg aztan hogyan kezdjek neki?. Hogy ismerjem meg?.

Segitsetek legyszi!

15.f


2016. szept. 25. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ha legközelebb leül melléd a buszon egyszerűen kezdj el vele társalogni. Vagy csak szólisd meg,valami ürüggyel,nem tudja-e véletlenül hol van ez vagy az a hely,vagy valami indokkal. De indok nélkül is elkezdhetsz beszélgetni vele. Ne félj kezdeményezni,el biztos nem zavar emiatt:)

Ja igen,véleményem szerint 15 évesen lehet szerelmes az ember. Sok sikert:)

2016. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!