Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Először annyira oda volt most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először annyira oda volt most meg már le se szarja?!

Figyelt kérdés
Most kezdtem a középiskolában ahol egy végzős fiú kezdett velem írogatni.Pár hete mindig mondta majd megkeres szünetekbe is meg minden.Már a barátai is tudták ki vagyok mert mindig előre köszöntek ők is,annak ellenére hogy láttam volna valaha is őket :D most meg már megsem nézi amit írok?!! Mi baja lett hírtelen egyik napról a másikra?
2016. szept. 26. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ilyenkor a legnehezebb elfogadni a tényeket. Vagyis hogy nem érdekled őt. Először lehet érdekelted, de megismert, s a kiéhezett kíváncsiságát kielégítette(perverz, bocsi). Nem érdekled.
2016. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De legalább köszön ha lát :D :/

Köszi szépen :)

2016. szept. 26. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy van más a képben, vagy nem dughatott meg (vagy érzi nem is fog). Ezért ilyen.
2016. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos küldtél neki cicis képet és utána már nem érdekled:D
2016. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hahaha xd :D
2016. szept. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!