Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt, vagy gyerek? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt, vagy gyerek? Nem tudok eligazodni az érzéseimen.

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A helyzet a következő:

Két hónapja vagyok együtt a barátommal, ő 23, én 18. Ő az első barátom, neki már van tapasztalata mindenben, én viszont mindent új dologként élek meg a kapcsolatunkban. Nem tudom, mostanság egyre többet agyalok azon, hogy hogyan alakul majd a dolog (távkapcsolat amúgy, így csak hétvégente találkozunk) mert én nagyon szeretem, és szerintem ő is engem, csak szokatlan még ez az egész. A másik, hogy amikor találkozunk akkor nagyon jól érzem magam vele, mégis sokszor utólag visszagondolva szinte magamra sem ismerek. Kicsit olyan 'mocskosnak' érzem magam attól, amikor utólag vissagondolok arra, hogy pl megfogta a mellem/fenekem. De nyilván abban a pillanatban az lenne az utolsó gondolatom, illetve nem is feszélyez a szituáció vagy valami, így nem állítom le. Csak mégis sokszor azt érzem, hogy az a 'gyerekes' én aki az eddigi 18 évem alatt voltam ilyenkor visszatartja a már felnőttebb önmagam. :D Bocsánat, ez így lehet nagyon hülyén hangzik. Csak tényleg nem egy olyan lány vagyok aki fűvel fával összejönne, barátom tényleg különleges srác, csak idegennek érzem így belegondolva ezeket a dolgokat, de nagyon beindít olyankor a szituáció, hiába, hogy így a hétköznapokbóll visszagondolva már kicsit furcsa átgondolni. :D Ti is így éreztetek az első kapcsolatotok elején?



2016. szept. 26. 20:37
 1/2 anonim válasza:
Két hónapja vagytok együtt az még nem valami hosszú idő ezért érzed "idegennek" még ezeket a dolgokat..:) De ez kialakul hamar nyugi.:)
2016. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez teljesen normális, jól nevelt, értékes gyerekeknél :) legbelül tudod, érzed, hogy ez kicsit "mocskos" dolog ahogy fogalmaztál :D egy lánynak a szüzessége a legdrágább, úgyhogy jól gondold meg kinek adod!
2016. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!