Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jo otlet? Vagy nem? Segitseg!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo otlet? Vagy nem? Segitseg!

Figyelt kérdés

Szoval hol is kezdjem... Kicsit lehet hogy ciki... 8.os lany vagyok es nagyon tetszik nekem egy 7.es fiu😔

Igazabol, tok jokat hulyulunk meg jo baratok vagyunk de engem ez a dolog nagyon nyomaszt hogy elmondjam e neki vagy nem... Szerintetek?

Nyilvan nem kerdeznem meg hogy "jajj akkor jarunk?" vagy valami hanem csak elmondom mit erzek es ennyi mert nagyon megkonnyebbulnek... De attol felek hogy emiatt megutal es en meg osszetornek😢

Kerem segitsetek, fontos!😢



2016. szept. 29. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nem hinném, hogy jó ötlet.... szerintem Hülyüljetek tovább :D
2016. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el! :)

Ha emiatt megutál, akkor soha nem is kedvelt igazán...

2016. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az lehet de ha megutal akkor en abba bele halok😷
2016. szept. 29. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne mondj el neki semmit. Ez csak annyit jelentene, hogy rá lőcsölöd a saját problémádat. Szóval pofa be, és hülyüljetek tovább. Majd ha a fiú végre megtalálja a tökeit, úgyis rád mozdul. Addig meg mit is kezdenél vele?
2016. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sanyinak ***** válasza:
Miért jó "megkönnyebbülni"? Nem sokkal jobb izgulni egy picit? Amíg tart a feszültség, bizonytalanság, addig biztosan van miért iskolába menned. De ha netán negatív választ kapsz, vagy egyszerűen csak közelebb kerülsz hozzá és kiderül, mégsem olyan, amilyennek elképzelted, akkor oda az egész bizsergés!
2016. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem mondj még semmit.

Majd később meglátod, hogy érdemes-e elmondani.

Addig meg élvezd az együtt töltött időt.

2016. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el nyugodtan jobb ha tudod hogy mit gondol rólad ha pedik megutál akkor tényleg nem volt igaz barát.
2016. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aha szerintem jó ötlet elmondani neki. Jobb is lesz meg utána ugyan úgy hülyülhetnétek tovább :)

Meg azert is mond el neki mert így csak játszik az érzéseiddel mert minden kisebb jelre azt hinnéd hogy beléd szeretett.

Nem tudom ki valálaszolta azt hogy ha ezért megharagszik rád akkor 1, nem normális 2, sose erzett irántad semmit

16/L

2016. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!